Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, megbeszélitek egymássa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, megbeszélitek egymással a pasiügyeiteket? Hallgattok egymásra, be tudja folyásolni a kialakult véleményeteket?

Figyelt kérdés

pl. valamiért elutasitotok egy pasit (akár úgy is, hogy megvallotta érzelmeit) de valami false indokkal, vagy hülyeség miatt, megbeszélitek legbizalmasabb barátnőitekkel, volt már olyan hogy emiatt jobb belátásra tértetek? "basszus de hülye vagyok"

Példa: "leirtok" egy pasit, mert első randin nem próbált meg megcsókolni, innentől kitaláljátok hogy felejtős, rázzuk le stb. Aztán a barátnőtöknek ezt elmesélve kioktat titeket, hogy te ribanc, első találkozón általában meg kell ismerni a másikat, és "hoppá igaza van"


2010. dec. 15. 01:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ez általában, szerintem, fordítva működik. "húdejópasiez"... erre: "de gáz, hülye vagy, nem látod milyen kis gyökér".. "hááát"...

aztán bumm.

2010. dec. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
"be tudja folyásolni"...XDXDXDXDXD nemáááár -.-'
2010. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én elszoktam nekik mesélni h mik voltak,a fiúval vagy valami,az egyikük szurkol,a másik azt mondja h ne foglalkozzak vele!!amúgy könnyű mondani h felejtsem el,kihasznál,vagy átvág,de ez nem olyan egyszerű ha szerelmes vagy,volt h szilveszterkor is akartam h jöjjön el a szerelmem láttam h legjobb barátnőmnek nem igen tetszik az ötlet,pedig én minden barátját ugymond szerettem,sose mondtam rájuk rosszat,mert láttam h szereti őket,de ő nem ilyen!!a végén mégse szilveszterezem együtt a párommal,de nem a barátnőm miatt!!:S
2010. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
rossz érzés,hogy fikázzák azt az embert akit nem is ismernek,és főleg az h én meg szeretem is őt!!
2010. dec. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen, megbeszéljük! De szerintem a fiuk is meg szokták beszélni. És igen, meg szoktuk beszélni és tanácsot is elfogadunk a barátnönktöl, de velem megesett már az is, hogy a csaj olyan tanácsokat adott(akarva, akaratlanul), hogy a srác elött leégettem magam... Szoval vigyázz, ne hagyd, hogy ráderöltessen olyan dolgot, a barátod/barátnöd, amit nem akarsz...

17/L

2010. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem több lány barátom van, mint fiú tehát érdemben hozzá tudok szólni.

A lányok igen is megbeszélik a pasis dolgaikat és tanácsokat is kérnek egymástól. Ugyan ez meg van a fiúknál is, csak egyetlen aprócska különbséggel. A lányok sokkal többet adnak a barátaik véleményére, mint a fiúk! A fiúkat max az befolyásolhatja, ha a többieknek is nagyon tetszik, mert akkor presztizs van!

Én úgy szedtem össze több barátnőmet is, hogy az ő barátnőivel kezdtem el jóban lenni, mert azoknak tökéletesen magamat tudtam adni különösebb gátlás nélkül. Aztán úgy kerültem meg a kiszemelt leánykát. Ez lehet picit önző dolog, de mindig bejött eddig.


Amúgy ez, hogy volt -e puszi vagy sem az első randin elég nevetséges dolog. Én kb. szóba sem állnék olyannal aki igényelné ezt. Hát nehogy má'... Sőt nálam a puszi sokkal intimebb és durvább dolog, mint a sex... Az kb. egyenlő szinten van a forró spanyol táncokkal. Nagyon megválasztom a partnerem akivel megcsinálom és azokkal sem egyből.

2010. dec. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 szamóca. ***** válasza:

megbeszéljük, de a véleményemen csak úgy tud változtatni, ha pl rávilágít valamire, amire én nem jtötem rá, és ennek tudatában már magamtól megváltozik a véleményem...

szval az nekem nem indok hogy "deee ő szexi" mer ha nekem nem az, akkor nem az:) de ha mondjuk az a problémám a sráccal hogy bunkó, és elmeséli hogy miylen gálánsan dolgozott a hajléktalanszállón, akkor meggondolom, hogy lehet félreismertem.

2010. dec. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én az exemmel szoktam megbeszélni. Mondjuk lányokat nem is ismerek... És extra makacs vagyok - általában dafke csakazértis azt teszem, amitől óva intenek.
2010. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon vannak közeli barátaim, szóval nem igazán beszélem meg velük a pasiügyeket:) Max. elmondom, ha van valakim, vagy ha szakítottunk.
2010. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy arra megy ki ez a kérdés, hogy van-e még esélyed a csajnál.
2010. dec. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!