Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, megbeszélitek egymássa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, megbeszélitek egymással a pasiügyeiteket? Hallgattok egymásra, be tudja folyásolni a kialakult véleményeteket?

Figyelt kérdés

pl. valamiért elutasitotok egy pasit (akár úgy is, hogy megvallotta érzelmeit) de valami false indokkal, vagy hülyeség miatt, megbeszélitek legbizalmasabb barátnőitekkel, volt már olyan hogy emiatt jobb belátásra tértetek? "basszus de hülye vagyok"

Példa: "leirtok" egy pasit, mert első randin nem próbált meg megcsókolni, innentől kitaláljátok hogy felejtős, rázzuk le stb. Aztán a barátnőtöknek ezt elmesélve kioktat titeket, hogy te ribanc, első találkozón általában meg kell ismerni a másikat, és "hoppá igaza van"


2010. dec. 15. 01:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én emg szoktam beszélni a barátnőimmel, ami egyáltalán nem jelenti azt hogy hallgatuk is rájuk. a végén úgyis én döntök. amit látni/tudni akarok azt fogom is, amit nem, azt nem. 15/l
2010. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát engem mindig jobb belátásra térítenek...Minden féle panaszom, kételyem esetén...És nagyon-nagyon jól esik, hogy racionálisan látják a helyzetet és megnyugtatnak. De ha azzal jönnének, hogy nem jó pasi, az semmi esetre sem érdekelne. :)
2010. dec. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

"Nekem úgy tűnik, hogy arra megy ki ez a kérdés, hogy van-e még esélyed a csajnál."


hát, ha már igy lebuktam, őszintén szólva igen :) bár nyilván nem úgy akartam feltenni hogy "elhajtott, van arra esély, hogy beszél rólam a barátnőinek, és azok ráveszik, hogy meggondolja magát?" mert azokra ilyen "nem, nem, nem, még azt sem, terhes vagy, hülye vagy" szintű válaszok jöttek volna.


Egyszerüen picit bele is akartam látni a lányok-egymás-közt-világba... picit jó tudni, hogy beszédtéma is lehetek... mert nagyon igaztalanul hajtott el... mindegy

2010. dec. 23. 02:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!