Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjak neki? Annyira hiányzik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki? Annyira hiányzik! Fiúk-lányok, elmondanátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés, tudom, de annyira döntésképtelen vagyok!

Van egy srác, akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak, de sajnos most külföldön van. Másfél hónapja ment el, azóta minden áldott nap reggeltől estig e-mailezünk, kivéve hétvégén, mert csak a munkahelyén van nete. Tegnap este még írt nekem sms-t:) Reggel óta nem bírok gondolni semmire csak rá, alig bírom magam visszatartani hogy ne írjak valami aranyos kis sms-t, de mégiscsak érdekesebb maradnék és jobban hiányoznék, ha nem írnék..

Fiúk, lányok, mit javasoltok?


2010. szept. 18. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne írj neki 1-2 napig, s ha nem ír vissza, akkor talált mást magának szrtm.
2010. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyél nyomulós... de mondjuk az elég relatív, hogy kinek mit jelent ez..
2010. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez most nem egészen ilyen:) nem azon aggódom, hogy érdeklem-e, mert tudom, hogy ő is kb. annyira odavan mint én, hanem azon dilemmázok, hogy ha írnék örülne-e, vagy már túlságosan "sok" lenne. a hülye női taktikázás:)
2010. szept. 18. 20:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Figyi, ha nem bírod eldönteni, akkor tedd azt, amit szeretnél! Ha úgy érzed, hogy most rögtön fel kell hívnod, ne várj vele, hiszen írtad is, hogy minden nap beszéltetek.:) Szóval a szíved szerint cselekedjél, mert nem maradunk örökké fiatalok!;):)
2010. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha írt neked smst akkor mért ne válaszolhatnál? ha tudja hogy odavagy érte meg reggeltől estig emaileztek akkor nem gáz. persze ne csöpögjön az az üzenet a rajongásodtól, meg nem ömlengj, hanem valami egyszer aranyosat írj neki.
2010. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

a tegnapi sms-ére már reagáltam, még akkor.

nemsokára elkezdünk inni, akkor már tuti nem fogok bírni magammal.

teljesen megbolondultam basszus:D

2010. szept. 18. 21:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy a te dolgod.Ha még ennyit se tudsz eldönteni akkor bújj vissza anyád hasába,mert alkalmatlan vagy az életre.
2010. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
te meg az általános iskolába, mert elég nagy gondok vannak a szövegértéseddel.
2010. szept. 18. 21:15
 9/9 Funktasztikus ***** válasza:
most ezt kajak töllünk kérded??öcsém nem nekünk irták azt az esemest:D hivd fel!! ez olyan car amikor az ember meg vonja magátol a jót
2010. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!