Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről érdemes és miről nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről érdemes és miről nem beszélni első randin?

Figyelt kérdés
Első találkozás. Hová vigyem? Miről beszéljek vele? Vagyis inkább mi az amit jobb mellőzni. Mindenféle ötletet és tanácsot várok, normális keretek között.
2012. szept. 26. 10:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
mii?? a csókról beszélgetsz?? arról meg mit? :O
2012. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Mármint nem konkrétan a csókról, hanem utána mindig szokott lenni egy kis "elemezgetés" a csók előtti közbeni pillanatról. :)
2012. szept. 26. 16:28
 23/25 A kérdező kommentje:
Egyébként mennyi idő után szokás randira hívni?
2012. szept. 26. 18:31
 24/25 anonim ***** válasza:

Én voltam aki a listát írta tegnap :)

Első randin sosem csókolózom, és nem is fekszem le senkivel!

Ha pedig a nő szeretné, és ennyi tartása sincs, megy a levesbe! Legjobb esetbe is egy csók a szája szélére a végén.

Nem, nem vagyok prűd, ha 2. alakalommal feküdni akar akkor hajrá, de első randin sosem teszem meg!

2012. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Teljesen korrekt!
2012. szept. 27. 23:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!