Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről érdemes és miről nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről érdemes és miről nem beszélni első randin?

Figyelt kérdés
Első találkozás. Hová vigyem? Miről beszéljek vele? Vagyis inkább mi az amit jobb mellőzni. Mindenféle ötletet és tanácsot várok, normális keretek között.
2012. szept. 26. 10:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nekem is most volt egy első randim. Én nem terveztem el előre, hogy majd miről fogok beszélni. Ez csak úgy jött magától. Szerintem az a lényeg, hogy az ember önmagát adja. Hiába játszod meg magad, egy idő után úgyis kiderül, hogy milyen is vagy valójában. Mond azt amit valójában gondolsz. Persze a volt kapcsolatokról semmi esetre sem szabad beszélni. Az a lényeg, hogy jól érezzétek magatokat, megismerjétek egymást. Tegyél fel érdeklődő kérdéseket és ebből úgyis kerekedik mindig egy újabb téma, nevessetek, a poénokat mindenki szereti és így az ember fel is tud oldódni. Érezze a másik, hogy tényleg érdeklődsz iránti, érdekel amit mond és jobban megakarod ismerni.
2012. szept. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszi. Szóval poén és önmagam + érdeklődés.
2012. szept. 26. 10:28
 3/25 anonim ***** válasza:
Amit mindenképp kerülj mint téma a vallás és a politika. Ugyanis nem elég, hogy kínos, hanem jó ok arra, hogy összevesszetek. Amiről mindenképp beszélj, az magad!
2012. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszi. Egyébként az nem untató, ha a nőtől mindig csak kérdezek/érdeklődök?
2012. szept. 26. 10:34
 5/25 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.


Szerintem nem, én örülnék neki, ha valaki érdeklődne utánam, bár én férfi vagyok. De ne csak kérdezz, mesélj is magadról, mert az kicsit gázos, ha te vagy a hallgatóság, ő pedig a "dumagép", ha érted, mire gondolok!

2012. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Persze, értem. azért kérdeztem, mert én is férfi vagyok.
2012. szept. 26. 10:44
 7/25 A kérdező kommentje:
Kis szemtelenkedés, kötekedés belefér vagy inkább hanyagolandó?
2012. szept. 26. 10:45
 8/25 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: A bókolás mennyire javasolt? Van aki azt mondja nem nagyon kell mert akkor a nő nyeregben érzi magát, de van aki azt mondja hogy bókolás nélkül nem lehet közeledni és nem fogja venni a lapot a nő, hogy akarok valamit.
2012. szept. 26. 10:47
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem kell túlzásba vinni, de egy kis bók belefér. Azért éreztetni kell a lánnyal, hogy szimpatikus neked. Néha egy mosoly is elég, csak egymás szemébe néztek és mosolyogtak és akkor úgy érzed, mintha valami belülről megmozdult volna benned...:) Én azóta is csak arra a tekintetre tudok gondolni....:D A beszélgetés miatt meg ne aggódj, majd a lány is kérdez tőled, és alakul az magától. Esetleg egy apró érintés véletlenül, szintén a szimpátiát fejezi ki és itt most nem a kézfogásra gondolok még.
2012. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Szemtelenkedés, kötekedés persze belefér. Egy kis flört szinte kötelező.....:D
2012. szept. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!