Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, valakinek kellek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HunnMonster kérdése:

Lányok, valakinek kellek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok:D


Nos, hát hogy is kezdjem, igaz hogy ez nem társkereső oldal nem is azon van a hangsúly hogy lányt szeretnék szerezni, hanem azon hogy mondjátok el, hogy tényleg ennyire csúnya fejem van hogy már vagy 8 hónapja nem volt komoly kapcsolatom? Sőt, még talán 1x sem volt..

És azt veszem észre hogy minden olyan srácnak sikerül, aki szerintem lehet ez ego-s-nak fog tűnni de aki csúnyább nálam, és nekik is van csajuk, és szoktam látni hogy nem is csúnyák...de nekem nincs:(

És néha rám jön az, sőt szinte mindig hogy milyen jó lenne hozzábújni egy lányhoz, szeretni, ölelni, vigyázni rá...De egyszerűen nem találok semmi ilyen lányt, lehet az a baj hogy válogatok, de volt már pár olyan kapcsolatom, hogy olyannal jöttem össze aki csak picit tetszett, és után mikor már jó irányba tartott a kapcsolatunk kiszerettem belőle, és ÚRISTEN kiez a lány filling volt..és ezt nem szeretném..Sokszor volt olyan hogy beszélgettem szép lányokkal és beléjük szerettem, innen gondolom hogy külső alapján választok, ami nekem JÓ, de nem éppen a külső lenne a lényeg...De persze a belső is számít..


itt egy kép rólam: [link]


A válaszokat várom:)

Előre is köszönöm:D

Helyesírási hibákért bocsánat..:)



2012. szept. 24. 20:29
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

20:41 szeretem mikor 2 mondtad után eldöntöd hogy buta vagyok, nem baj, mert TE felnőtt vagy és úgy viselkedsz a leszólásoddal..Félre értettél, nem mondtam hogy összejöttem egy szép lánnyal, és találtam nála szebbet NEM.

Én azt mondtam hogy olyannal jöttem össze nem 1x, aki nem tetszett nekem, és ezért nem működött a kapcsolat, hamis érzelmeket tápláltam iránta..És ugye az senkinek sem jó..


Nem tudom felfogni hogy külső alapján miért kell ítélni?

Nem drogozok, nem bulizok, nem járok plázákba, nem cigizek.

Nem hiszem hogy a külső alapján lekel nézni..Mert senkivel sem voltam bunkó, ha jól tudom..

2012. szept. 24. 20:46
 22/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozitív kommenteket..

Negatívokat is, nem lehetek mindenkinek szimpi.

Ezt el is fogadom.

2012. szept. 24. 20:47
 23/36 A kérdező kommentje:
Mondat*
2012. szept. 24. 20:51
 24/36 anonim ***** válasza:

20.41 vagyok.

Nem a külsö alapján ítéltelek meg, hanem az alapján, amit írtál.

Apropó, ha mégis az alapján ítéltelek volna, akkor ugye milyen sz@r? :D visszanyal a fagyi... "Sokszor volt olyan hogy beszélgettem szép lányokkal és beléjük szerettem".

Mellesleg, ha csak a képed láttam volna az írásod olvasása nélkül, akkor azt mondanám, h az a fajta gyerek vagy, aki szerintem elsö látásra bejön a korodbeli csajoknak. Szerintem tudod magadról, h helyes vagy, mégis van egy kis önbizalomhiányod. Emiatt innen is várod a megerösítéseket, hogy elég jól nézel ki ahhoz, hogy neked is lehessen egy olyan csajod, aki megadja, amire vágysz. Esetleg arról is meg szeretnél bizonyosodni, hogy nem benned van a hiba, hanem mindenki másban, amiért nem veszik észre, hogy mennyire jó és értékes csávó vagy.

Mivel azonban nem csak a képed láttam, hanem az írásod is elolvastam, az a véleményem, amiket már az elözö hozzászólásomban leírtam.

Ès öszinte véleményeket vársz, nemde?

2012. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Ès bocs, ha bunkó voltam...
2012. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Nem voltál bunkó, ez is egy vélemény.

És így már egyből jobb, hogy leírod normálisan a véleményed.

Ahogy írtad, én nem azt mondom hogy helyes vagyok, hanem nem tartom magam csúnyának.

De ez olyan nagy baj lenne?

Nekem csak egy lányra lenne szükségem akit szeretni lehet, és viszont szeret, ÉS nem írtam le hogy plázacica legyen vagy playboy, mert nem tudhatod hogy nekem mi a SZÉP..Elég ha csak nekem tetszik, a többi nem érdekel..

Hidd el szeretnék szerelmes lenni, de nem megy..

Külső megfog, ez így igaz, a belső meg megtart, na de azért ne csak pár napi fogjon meg, az a lány aki nem tetszik, az legyen az én szememben mindig szép(nem sminkre gondolok)..Nem egozásból tettem fel ezt a kérdést, hogy valakinek kellek-e..Mert ha egozásból tettem volna fel, nem koptatom feleslegesen a bill-t...hanem csak a képet rakom ki hogy nesztek köcsögök...de nem.

2012. szept. 24. 21:34
 27/36 anonim ***** válasza:

nekem az estem vagy :)

de 14/L vok :/

ha akarsz valamit írj rám

2012. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Uh utolso,hogy milyen kis szanalmas vagy.

Bocs,de meg kellett jegyezzem:P

2012. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
A 14 éves kiscsaj elég gáz. Viszont le merem fogadni, h a kérdezö írt neki :)
2012. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Nem írtam:D
2012. szept. 26. 15:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!