Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, valakinek kellek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HunnMonster kérdése:

Lányok, valakinek kellek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok:D


Nos, hát hogy is kezdjem, igaz hogy ez nem társkereső oldal nem is azon van a hangsúly hogy lányt szeretnék szerezni, hanem azon hogy mondjátok el, hogy tényleg ennyire csúnya fejem van hogy már vagy 8 hónapja nem volt komoly kapcsolatom? Sőt, még talán 1x sem volt..

És azt veszem észre hogy minden olyan srácnak sikerül, aki szerintem lehet ez ego-s-nak fog tűnni de aki csúnyább nálam, és nekik is van csajuk, és szoktam látni hogy nem is csúnyák...de nekem nincs:(

És néha rám jön az, sőt szinte mindig hogy milyen jó lenne hozzábújni egy lányhoz, szeretni, ölelni, vigyázni rá...De egyszerűen nem találok semmi ilyen lányt, lehet az a baj hogy válogatok, de volt már pár olyan kapcsolatom, hogy olyannal jöttem össze aki csak picit tetszett, és után mikor már jó irányba tartott a kapcsolatunk kiszerettem belőle, és ÚRISTEN kiez a lány filling volt..és ezt nem szeretném..Sokszor volt olyan hogy beszélgettem szép lányokkal és beléjük szerettem, innen gondolom hogy külső alapján választok, ami nekem JÓ, de nem éppen a külső lenne a lényeg...De persze a belső is számít..


itt egy kép rólam: [link]


A válaszokat várom:)

Előre is köszönöm:D

Helyesírási hibákért bocsánat..:)



2012. szept. 24. 20:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még nem érkezett válasz.
2012. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 TOMAtm ***** válasza:
igen leszűkítetted a kört h csak lányokat írtál.am a kicsit lökött fejed ellenére szimpatikus srác benyomását keltette az írásod.biztos vagyok benne h lesz bnőd hamarosan.
2012. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Hát barátom elszánt vagy :D de ezt úgy törlik innét mint óvodás a taknyát.....
2012. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Igen kellesz, a hadseregnek.
2012. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 TOMAtm ***** válasza:
piha,az előző hozzászólásom egy kicsit homárra sikeredett,jó ég.teljesen hetero vagyok,az elejét csak poénnak szántam csak lemeredt a vigyorjel.
2012. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Egy próbát megért:D a korom elfelejtettem..17
2012. szept. 24. 20:34
 7/36 anonim ***** válasza:
nem de ez a telefon nagyon gagyi ne haragudj :D
2012. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Látom hogy fiatal vagy, ezért elfogadom, hogy ilyen baromságokat kérdezel. Egyébként, ha ez az általános fejed, hogy egy telefon eltakarja a felét és idétlenül nézel, hát barátom, akkor később is bajok lesznek. :)

Komolyan, ha 1 képpel kéne bemutatnod magad, akkor ezt mutogatnád?

2012. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Kép alapján szimpi vagy, de a belső számít.
2012. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Süt a képről hogy azt várod hogy fényezzünk :D De jól van őszinte leszek. A tini lányok többségének a hozzád hasonló fiúk jönnek be,de olyan 17 felett már a bottal piszkálható kategóriába tartozol hiszen nem vagy férfias...csak olyan kis tinifiús. Bár én ha 15 éves tini lennék se kezdenék ki veled; túlságosan süt az egó..

17/L

2012. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!