Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, valakinek kellek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HunnMonster kérdése:

Lányok, valakinek kellek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok:D


Nos, hát hogy is kezdjem, igaz hogy ez nem társkereső oldal nem is azon van a hangsúly hogy lányt szeretnék szerezni, hanem azon hogy mondjátok el, hogy tényleg ennyire csúnya fejem van hogy már vagy 8 hónapja nem volt komoly kapcsolatom? Sőt, még talán 1x sem volt..

És azt veszem észre hogy minden olyan srácnak sikerül, aki szerintem lehet ez ego-s-nak fog tűnni de aki csúnyább nálam, és nekik is van csajuk, és szoktam látni hogy nem is csúnyák...de nekem nincs:(

És néha rám jön az, sőt szinte mindig hogy milyen jó lenne hozzábújni egy lányhoz, szeretni, ölelni, vigyázni rá...De egyszerűen nem találok semmi ilyen lányt, lehet az a baj hogy válogatok, de volt már pár olyan kapcsolatom, hogy olyannal jöttem össze aki csak picit tetszett, és után mikor már jó irányba tartott a kapcsolatunk kiszerettem belőle, és ÚRISTEN kiez a lány filling volt..és ezt nem szeretném..Sokszor volt olyan hogy beszélgettem szép lányokkal és beléjük szerettem, innen gondolom hogy külső alapján választok, ami nekem JÓ, de nem éppen a külső lenne a lényeg...De persze a belső is számít..


itt egy kép rólam: [link]


A válaszokat várom:)

Előre is köszönöm:D

Helyesírási hibákért bocsánat..:)



2012. szept. 24. 20:29
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Nem értem félre nyugi:D és köszönöm:)
2012. szept. 24. 20:34
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

20:34 szerencse hogy még te is tini vagy:D

itt osztod az észt aztán még te is gyerek vagy:D

2012. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Vártam az ilyen kommenteket, akik külső alapján ítélnek, de köszönöm azért a válaszokat.:)


És nem azért raktam ki hogy dícsérjetek, csak nem fér a fejembe a dolog.:)

2012. szept. 24. 20:36
 14/36 anonim ***** válasza:
nem rossz.. :D
2012. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
nagyon suttyó fejed van, a fülbevaló szerintem ront az összképen
2012. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm:/
2012. szept. 24. 20:39
 17/36 anonim ***** válasza:

Tini vagyok igen, de egy 15 évesnek egész más típusú pasik jönnek be mint egy 17-18 évesnek. És ez a 15 éves kategória :)

Az írásod alapján szimpatikus voltál kérdező, de ez a pózolás kissé elrontotta az összképet.

17/L

2012. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
szerintem meg tök helyes vagy..nekem bejön ez a fura fejet vágok kép is meg azzal sincs semmi bajom ahogy írtál :) 19/L
2012. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Most akkor mi a bajod?!

Összeszedsz egy csajt, aki amúgy helyes, szép, minden ok, és tetszel neki is, és ezt gondolom érezteti veled, mert ezt egy kapcsolatban szokás, ugye. Aztán mikor rájössz, hogy vannak nála szebb lányok is, akkor kiszeretsz belöle, mert beszélgetsz egy szebb lánnyal? Ha megérzed, hogy tetszel az éppen aktuális barátnödnek, akkor egyböl elkezd hajtani a vadászösztön, aztán még jobbat akarsz? hahaha

1. minden lánynál akad szebb lány

2. Te sem vagy egy Adonisz, bocs

3. A külsö nem számít, max megfog, de ahhoz, hogy megtartson, baromi kevés, de ezt te úgysem érted, mert

4. Nemcsak, h Adonisz nem vagy, még buta is vagy meg éretlen. Az éretlenséget esetleg kinövöd, még van remény.


Le lehet pontozni :)

2012. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Szerintem itt az a gond,h szerelmes vagy sajat magadba. Irtad,h a kulso alapjan valasztassz,es h ez neked jo, ..itt van a gond. Kinezel egy csajt,aki csinos stb. de ezenfelul semmi mast nem nezel ezekszerint....

Na,de hazudni nem akarok,mert szerintem abszolut nem tartozol a csunya kategoriaba..sot.. Szerintem az a tipikus fiu vagy,aki majdnem minden lanynak bejon,csak epp az a tulajdonsagod visszataszito.

2012. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!