Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit gondoltok rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem rég ért véget egy hosszabb kapcsolatom és hát lassan csajozni kéne. Viszont nem tudom hová is tegyem magam, mennyire számíthatok sikerre esetleg sorozatos kudarcra. Képet küldök privibe ha elküldöd korod és lakóhelyed. Mindenkinek küldök aki kéri (legalábbis eleinte), de nem akarok órákig itt ülni egyhuzamban, úgy-hogy ha nem azonnal kapsz képet akkor bocsi.

2012. szept. 23. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lett volna kirakni ide a képed, akkor nem kell magyarázkodni és nem kell órákig ott ülnöd sem.
2012. szept. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
írd meg te is a korod
2012. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én 25 vagyok
2012. szept. 23. 12:14
 4/15 anonim ***** válasza:

akkor küld el

én nem ismerkedek

2012. szept. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldheted.
2012. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is. :)
2012. szept. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem iis
2012. szept. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Most küldtél nekem képet, és megnéztem. Ahogy megláttam az arcod, rögtön azt gondoltam, hogy hasonlítasz a szemed meg a szád miatt egy színészre, de nem tudom ki az.

Semmi különleges, a szemed miatt mégis van benned valami megfogó. Esetleg egy centivel növeszthetsz a hajadon. Első ránézésre szerény vagy, meg kedves.

Számomra nem fontos egy férfi teste (persze ne legyen kétszer akkora, mint én), de a tiéd rendben van, esetleg hasból adhatsz le.

Egyszóval, ne várd, hogy kudarcok érnek, mert szerintem azok után, hogy sok mai szöcskelábú srác hogy néz ki, te nagyon helyes vagy. :)

19/L

2012. szept. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz, èn 20 vagyok, szóval nem egy kislány szemével ítélem meg a képed.
2012. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Küldd el nekem is, lécci. 19L
2012. szept. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!