Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, őszintén! Mit gondolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszintén! Mit gondoltok, ha megláttok egy csúnya fiút?

Figyelt kérdés
Csúnya alatt értendő a csúnya arcú, nagy orrú, alacsony, görbe hátú, vékony, vagy magas, kopasz, stb.

2012. szept. 20. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
én semmit,nem sokat jelent számomra a külső...ezt már meg tanultam régen...
2012. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
ha a férfi egy fokkal szebb az ördögnél már jól van
2012. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy csúnya és kész... Kicsit megsajnálom, mert ugye nem tehet róla, és el van felejtve. Nem szoktam ilyesmin fenn akadni.:)
2012. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
én is megsajnálom kicsit,mert nem tehet róla. főleg ha még ilyen kis visszahúzódó is, látszik rajta hogy semmi önbizalma nincs. Mert vannak olyan csúnya fiúk, akik nagydumás, beszédesek és ez szerintem sokat dob rajtuk. 18/L
2012. szept. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha vékony, vagy magas, az mióta csúnya? :D

Kicsit fogalomzavarban vannak egyesek.

2012. szept. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én semmit. Különösebben nem érdekel a külső. Rég megtanultam már , hogy nem az jelenti a mindent. Inkább rámosolyognák és kitudja , lehet összebarátkoznánk. : )
2012. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sajnálnám szegényt - már ha hosszasan ránéznék.
2012. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!