Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire ronda fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire ronda fiú lennék, hogy egy lány sem vágyik a szeretetemre?

Figyelt kérdés
Már nem bírom tovább, minden egyes nap arra vágyom, hogy legalább ölelgessek egy lányt, ha más nem is történhet köztünk, nem akarom tovább molesztálni húgomat, már látom eléggé unja a dolgot, hogy folyton ölelgetném, meg eléggé durva, de tényleg nincs egy lány sem rajta kívül, akivel közeli kapcsolatban lennék. Csak fiú barátaim vannak, mert nem vagyok jó pasi és nem is akarok zaklatni lányokat, úgysem kellenék nekik, tudom, de akkor mégis hogy bírjam így ki? :(

2012. szept. 19. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
én is így vagyok vele.. de én próbálok felszedni valakit te is tedd ezt és ne a húgodat molesztáld, mert tényleg fura:)
2012. szept. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Komolyan Debrecen, egyszer küldj már légyszi egy képet privátban! Csak hogy lássam már, miért picsogsz folyton.
2012. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ejnye, hány éves vagy? Nagyon elkeseredettnek tűnsz :(
2012. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha küldesz képet, tudok válaszolni
2012. szept. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
eh ha már béna v legalább a húgodat hagyd ki a dologból gusztustalan 1 emberi lény lehetsz és ezt nem a külsődre alapozom :)
2012. szept. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon át tudom érezni a helyzetedet, én is szinte ugyanígy vagyok a lányokkal, mint te, azzal a különbséggel, hogy a húgomat nem molesztálom (ha megpróbálnám megölelni, még azt hinné, hogy beteg vagyok). Nekem ráadásul még fiúbarátaim sincsenek. Ugyanúgy egyhez sem megyek oda, mert én is úgy érezném, hogy csak zaklatnám őket, meg úgysem volnának rám kiváncsiak.
2012. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem valószínű, hogy elsősorban a külsőddel van a gond. Tény, hogy a jóképű fiúk előnnyel indulnak, úgyhogy sajnos a kevésbé szebbeknek (mint pl. én is) személyiséggel kell a hátrányukat ledolgozniuk. Valószínűnek tartom, hogy fiatal, gátlásos és önbizalomhiányos vagy, magadat alul-, a lányokat pedig túlértékeled, idealizálod, ezért tartasz tőlük. Az, hogy csak ölelgetni akarsz egy lányt, a szeretethiány jele, hidd el, ha közel kerülnél valakihez, nem csak ölelgetni szeretnéd.

Az "úgysem kellenék nekik" szöveg tipikus önvédelem, hülyeség.

Két választásod van:

1. keseregsz, hogy milyen szerencsétlen vagy, sajnálod magad, még jobban elszigetelődsz a lányoktól, hogy ne kelljen a kudarcot, visszautasítást elviselned, később pedig jó eséllyel megutálod magadat is és a nőket is, ráadásul lemondasz egy csomó jó dologról. Ez a könnyebbik út, de elveszed magadtól még a lehetőséget is.

2. nekiállsz, hogy megismerd és elfogadd magad. Az élet nem igazságos, lehet, hogy neked több kudarcot kell megélned és keményebben meg kell dolgoznod a sikerhez. Próbálkoznod kell, beszélgetni a lányokkal, gyakorolni. Nagyon rossz, ha visszautasítanak, de tanulsz belőle és erősebb leszel. Tisztában kell lenned a saját értékeiddel, és azokat kamatoztatnod kell, a hibáidat pedig ugyanennyire kell ismerned, és meg kell tanulnod jókedvű öniróniával kezelni azokat (kell, kell, kell, kell, kell, bocsi). Ha nem sportolsz, akkor kezdd el, nagyon jót tesz testnek-léleknek, az önmegismerés egyik igen hatásos eszköze. A külsődön meg annyit javíts, amennyit tudsz, de többre ne vágyj, mert felesleges. Nem mondom, hogy könnyű ez az egész, de az önbizalmat szépen lehet tégláról téglára építgetni, és ezt garantáltan érezni fogják rajtad. Ez az út jóval nehezebb, de folyamatosan növelheted az esélyeidet és közben még jobb, kiegyensúlyozottabb, érettebb, kellemesebb emberré is válhatsz.

2012. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jól mondja a 15:48 as, én az elsőt választottam, és már ott tartok h kezdem meg utálni a nőket.

Annyit tudok tanácsolni -bár nem tudom hogy tanulsz, vagy dolgozol- de ha dolgozol akkor próbálj olyan munkahelyet választani ahol sok nő dolgozik. Van nekik egy olyan tulajdonságuk -érdekes- hogyha nem is járnának veled, de azt eltűrik hogy barátnőkénk kezeld őket, és az ilyet, hogy simogatod őket, meg átöleled, ezt elviselik, bár többet ennél nem engednek, de egy idő után ezt a keveset el fogják várni tőled, ugyan is jó érzés nekik, hogy valaki szereti őket mégha az ronda is, mindegy csak kedves és aranyos legyen.

2012. szept. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
en ezzel majdnem igy vagyok...csak annyi a kulonbseg h nem igazan mondanam h csunya vagyok,szep se de azert kereteken belul vagyok...nalam az van h valamiert engem egyszeruen nem komalnak az emberek,mindig mindenki kipecez,ha valakit kirohognek az tuti en vagyok...ettol onbizalomhianyom van de ugy gondolkodok h egyszer ugyis talol valakit aki szeretni fog ugy ah vagyok.
2012. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt nem arról van szó hogy ronda-e vagy jóképű-e vagy.

A nőket egyetlen dolog érdekli: A pénzed. Ha kificcen pár köteg Deák Ferkó a zsebedből, és van fekete BMW is a garázsban, nyert ügyed lesz bármelyik csajnál.

Ellenkező esetben meg esélytelen vagy.

2012. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!