Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék barátkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék barátkozni lányokkal? Miért hiszik azt, hogy nyomulok, hajtok rájuk, amikor azt írom, hogy ismerkedni szeretnék?

Figyelt kérdés
Hol tudnék végre egy normális lányt találni, akivel legalább barátkozni lehetne és nem a külső alapján válogat az emberek között. Nem tudom miért ilyen felszínesek a hajdú-bihari lányok, talán máshol is ilyenek, de itt azt tapasztaltam, hogy még fiú barátokat is külső alapján választanak. Én nem vagyok szép fiú, nem is tagadom, de attól még lehetne barátkozni én úgy gondolom, de ezek szerint a lányok még barátokat is külső alapján választanak.

2012. szept. 19. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat ne csak a szep lanyokkal baratkozz.
2012. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne általánosíts. inkább barátkozz:)
2012. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első - zsenialis
2012. szept. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!