Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Nagyon tetszik egy lány, de félek.

Figyelt kérdés

Van az iskolánkba egy lány,tavaly az évfolyam társam volt,de most egyel alattam jár(gyengébbek kedvéért nem tudta teljesíteni a 9.évet) Valamiért minden fiú aki ránéz csak annyit mond,hogy nem járna vele,mert ronda... Szerintem szép,és nekem nagyon szimpatikus... Ahogy elnézem nincs sok barátnője,általában egyedül üldögél minden szünetben a sarokban... Hasonlóan hozzám,sajnos mivel mondhatni "az osztály lúzere" vagyok,mivel nekem nem poén "piszkálni" másokat,megalázni a gyengébbeket(pedig lenne rá lehetőségem),kiutáltak,engem "piszkálnak",néha már megölném az összes osztálytársamat...


Na de nagyon elkalandoztam az eredeti témától,szóval nekem a többi fiúval ellentétben tetszik ez a lány,sokszor elgondolkoztam a gondolattal,hogy egyszer megszólítom,nem nehéz olyan alkalmat találni,amikor egyedül van,csak nagyon félek,mivel még sose volt barátnőm ---> Sose volt randim ---> Sose szólítottam meg egy lányt se,és magamat ismerve elkezdenék izzadni,dadognék,meg hasonlók... Azon szerencsére nem gondolkoztam,hogy esetleg ráírok facebook-on,mert az nagyon elcsépelt lenne xD... Szerintetek mit tegyek? Nem akarok leégni a zavarban lévő dadogásommal,meg hasonlók,de mindenképp élőben szeretném "megszólítani",hogy tudnám gyakorolni,hogy ne jöjjek ennyitől zavarba,és kevésbé gátlásos legyek? Köszönök szépen előre is minden kommentet :D


16/f


2012. szept. 19. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá,beszélgess vele mikor egyedül van,és mond meg neki,hogy tetszik neked,s jó lenne vele "lógni" pl. suli után is. :)
2012. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez rendben,csak mondom,hogy nagyon zavarba tudok jönni(most második éve lány osztálytársam sincs ráadásul),ha egy lánnyal kell beszélnem akit nem ismerek... Ilyenkor dadogok,meg hasonlók... erre kéne valami megoldás...
2012. szept. 19. 20:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj oda mikor eszik, és kérdezd, meg hogy leülhetsz-e. Tele szájjal nem kell beszélgetni,de mégis egymás melett vagytok
2012. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ebédel,az iskolában,mivel nem messze lakik az iskolától,ha jól tudom ... :D
2012. szept. 21. 11:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként arra gondoltam,hogy egyszer oda megyek hozzá,megkérezem,hogy lenne e egy perce rám,majd ha igent mond akkor csak szimplán elmondom neki,hogy nekem szimpatikus,és szívesen megismerném iskolán kívül,lenne e kedve találkozni velem :D
2012. szept. 21. 11:53
 6/9 anonim válasza:
Először győződj meg róla, hogy biztos nincs e barátja!(hogy később biztosan ne érjen meglepetés,mert az nagyon szarul tud esni) Ha úgy érzed hogy hozzád való, hasonlít hozzád a jelleme , akkor biztos megértőbb lesz veled mint az átlaggal.Vegyél erőt magadon , készülj rá otthon, azaz öltözz fel ízlésesen, és pihenj rá, tegyél rendet magad körül,és magadban! Legyél abban biztos , hogy akarod-e a kapcsolatot,és jó lesz-e az neked.Ha eldöntötted,és igenre döntöttél,akkor nem lesz semmi baj. Az a lényeg ,hogy magadat add,biztos legyél a dolgodban,és csakis a jó oldalát nézd a döntésednek,és ne azon agyalj ,hogy nemet mond , bár ez is benne van,és ha nem jön össze akkor úgymond egy teherrel könnyebb , és más után már szabadabban keresgélődhetsz nagyobb tapasztalattal! Sok sikert:D!
2012. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondani neki mit gondolsz róla, úgyis elb*sznád (ugyanilyen vagyok, klónok vagyunk :D tudom én). Csak menj oda, kérdezd meg nem unatkozik-e egyedül. Valószínűleg mondja, hogy de, unatkozik. Kérdezd meg van-e kedve beszélgetni. Ne parázz, ne azt akard, hogy mihamarabb összejöjjön veled, csak azt akard hogy barátok legyetek. Néhány beszélgetés után nem lesz olyan nehéz elmondani neki, mit gondolsz róla :D
2012. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De édes vagy! :) Először is az nagyon becsülendő, hogy neked nem a "hobbid" másokkal piszkálódni lehet, hogy most kellemetlenül érint, de büszke lehetsz erre a tulajdonságodra!

Manapság facebookon ismerkedni egyáltalán nem elcsépelt, talán jó lenne megtudnod pár dolgot a lányról, vagy ha már tudsz, akkor keress valamit ami alapján elkezdhetsz ismerkedni vele. Ha látod, hogy egyedül üldögél és épp nem csinál semmit szedd össze magad és LAZÁN szólítsd le! Hidd el, örömmel fogadja majd! Ha laza vagy és közvetlen, nem sülhet el rosszul a dolog. Sok sikert!

2012. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Így 6 év után összejött valami? :D
2018. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!