Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy amikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor egy fiúnak tetszik egy lány akkor nem azt kérdezi meg, hogy randizna-e vele, hanem azt, hogy akar vele járni?

Figyelt kérdés
Más szerint is úgy lenne logikus, hogy elősször randizni hívja el vagy csak szerintem? És miért ciki ha még nincs pasim (14 vagyok)?

2012. szept. 17. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ez leginkább a fiatalabbaknál fordul elő mert eléggé gyerekes.


De látom 14 vagy szóval ne is csodáld.

2012. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14l vagy es pasit keresel?:D
2012. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem keresek pasit!!! Csak nem értem hogy a korosztályom ezt miért tartja cikinek.
2012. szept. 18. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!