Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem miért nem akar egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem miért nem akar egy lány se járni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok magamtól elszállva de nem vagyok olyan csúnya.Nem vagyok bunkó nem iszok nem cigizek.De belegondoltam hogy lehet ezért?

16/F


2012. szept. 22. 17:16
1 2
 11/15 anonim válasza:

Küldj egy képet és jobban tudok segíteni!

15/L

2012. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem is és őszintén elmondom mit gondolok :)

17/L

2012. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Bocsi de én nem szeretek feltölteni képet magamról.csak facebookra
2012. szept. 22. 21:32
 14/15 anonim ***** válasza:

besz@ri vagy hogy még egy képet se mersz elküldeni egy lánynak, akkor hogy fogod megcsókolni???


én se vagyok egy nagy szám, de fejlődök és küzdök, tedd te is azt

2012. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Add meg privátban az fb címed és szívesen bejelöllek,vagy ha akarod elmondom a véleményem rólad,már az első benyomást.Sokszor nem a külsővel van a baj,hanem pl. azzal,hogy túlságosan gátlásos vagy a társaságban.Nálam kifejezetten jó pont ha egy srác nem iszik,vagy cigizik,mert helytelenítem ezeket.Nem hiszem,hogy ez probléma lenne.:)

16/L

2012. szept. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!