Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel a ma esti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel a ma esti randira? 16L

Figyelt kérdés
Mozi,aztán gondolom beülünk valahova. Ma hívott el, szóval nem volt időm átgondolni. Mit vegyek fel? Szoknyát nem akarok,mert hideg van/lesz. Egy fekete magassarkú, kék farmerrel és bőrdzsekivel jó? Vagy nem passzol? A hajam mindig egyenes,göndörítsem be,vagy hagyjam simán?
2012. szept. 21. 14:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Converse tornacipő,fehér poló,rajta kék felső mely cipzáros,és sima kék farmernadrág.Tuti nyerő,magassarkú qrvás(no offense)

Ez nálam tuti nyerő lenne.

2012. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
bár,lehet így a szar is kifog belőled fagyni :D :D
2012. szept. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Golan Trevize ***** válasza:
neonsárga susogós melegítőt croc-kal és valósi vörösróka boával.
2012. szept. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Ha valakin nem Converse tornacipő van, azzal már szóba sem állsz?

Elég felszínes lehetsz te is..



Szerintem sem kell magassarkú, vegyél fel olyat, amiben jól érzed magad, hogy ne kelljen feszengened és hisztizni, hogy hideg van. (Bár az jól jöhet indoknak egy öleléshez.:D)

2012. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Dehogynem de miért jobb,egy magassarkú(amiben ha járni sem tud,akkor szerencsétlenkedni fog)mint egy kényelmes utcai viselet?

Nem a ruha teszi az embert,én aztán pont leszarom,hogy mibe jönne ha rólam lenne szó,csak válaszoltam.

2012. szept. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Jo a farmer es siman a hajad.
2012. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Végül egy kék farmert vettem fel, lapos barna bokacsizmával, barna pulcsit és fekete bőrkabátot.

Köszi a válaszokat :)

2012. szept. 22. 00:45
 18/20 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült a randi? :)
2012. szept. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Jó volt :) A film annyira nem tetszett,de végigbeszéltük,aztán elmentünk mekizni,és hazakísért :)
2012. szept. 22. 01:07
 20/20 anonim ***** válasza:
Mit néztetek?Azt ne mondd,hogy Kaptárt:D
2012. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!