Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel randira? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dreamworld. kérdése:

Mit vegyek fel randira? Hogy csináljam a hajam?

Figyelt kérdés
Barátok vagyunk és most lesz az 1. randink.És fogalmam sincs , hogy mit vegyek fel.Meg azt se tudom, hogy hogy legyen a hajam.Segítsetek pls!
2012. jún. 19. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Mert akkor elárulom, hogy a fiút a randin legkevésbé a hajad fogja érdekelni. A ruhád pedig legyen csinos de ne túl kihívó.
2012. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ruhát.

Természetesen.

2012. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ... Mi lesz a randin a program? :)
2012. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Barátok vagytok, így gondolom többféle ruhában látott már, mégis bejössz neki... :) Persze ne a legrosszabb ruháidat vedd fel, de ezen ne stresszelj. Vedd fel ami neked tetszik, szerinted csinos vagy benne, és kényelmes. Ne legyen túl rövid szoknya vagy túl kivágott felső.

A hajad is mindegy szerintem, lehet hétköznapi, simán kiengedett (ha hosszú), vagy pár hullámot is tehetsz bele, de te tudod... Szerintem jó úgy, ahogy alapból hordod. Mivel már (feltételezem) egy csomószor látott téged, most nem a külső lesz a lényeg, hanem hogy összehangolódjatok, jól érezzétek magatokat. :)

2012. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem ha szokásos kajálós-sétálós-mozizós valami, tehát nem lesz semmi extrém, akkor vegyél fel valami csinos nyári ruhát (ne túl kihívót!), egy papuccsal vagy szandállal (lehet magas sarkú, ha szoktál hordani, de vigyázz, nehogy az összkép túl.. hogy mondjam... "ribancos" legyen! :D )

A hajad szerintem praktikus lazán feltűzni, ilyen melegben az a legkényelmesebb :) Neten sok videót találsz mindenféle egyszerű konty elkészítéséről :D

Smink szerintem nem fontos, max ha valami csúnya pattanásod van, azt tüntesd el, meg esetleg szempillaspirál, de semmiképp ne legyen túl sok festék rajtad :DD


Ha lazább, sportosabb stílusod van, akkor szerintem vegyél egy ujjatlant meg egy csőgatyát egy magassarkúval :) A hajad meg kösd össze, vagy hagyd kiengedve :)


Remélem segítettem :D

Sok sikert a randihoz :DD

18/L

2012. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszönömszépen.:DD.
2012. jún. 19. 20:36
 7/7 anonim válasza:
szerintem meg nem kell csinálni semmit
2012. jún. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!