Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van barátja, de folyton velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátja, de folyton velem van, van esélyem nála?

Figyelt kérdés

Egy közös barátunktól tudom, hogy haldoklik a kapcsolata már hónapok óta, próbálják helyrehozni a dolgokat, de nem megy, mert túl sok mindenben különböznek, szóval hosszú távon úgyse tudják megoldani a dolgokat.

Rám viszont mondhatni mindenben hasonlít, valószínűleg ezért is érzi magát ilyen jól velem. Az elmúlt 2-3 hétben minden nap találkoztunk, akárhová hívom, igent mond rá, és ezen túl még reggel és esténként is órákig írunk egymásnak facebook-on, gyakorlatilag velem foglalkozik egész nap.

Abban biztos vagyok, hogy nem csalná meg a barátját, szóval nem az a célom, hogy egy titkos viszony kialakuljon köztünk.

Mit kéne tennem? Tudassam vele, hogy mennyire tetszik és hogy szeretem? Látom rajta, hogy ő is így érez, de eléggé bántja a dolog... és nem akarom elijeszteni. Inkább várnom kéne, hogy szakítsanak? DE ki tudja az mikor lesz, ha elmondom, talán előbb.


2012. szept. 21. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted kivárod,amig szakitanak ,ha sürgeted talán még nehezebb lesz neki ! Én egy évet vártam a barátomra ,ennyi idő kelett neki hogy rendezze a dolgokat ,és egy évig csak titokban találkohattunk ,de tudtam hogy mire várok és hogy megér nekem minden szenvedést ...azóta 4hónapja boldog párkapcsolatban élünk !!! Légy türelmes ,szurkolok
2012. szept. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is szurkolok, de arra vigyázz, hogy lehet, hogy barát-zónában vagy.
2012. szept. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En is szurkolhatok? Van itt mar egy teljes szektornyi szurkolo.:D Ha biztos vagy benne , hogy o is hasonlokeppen erez mint te akkor ne habozz! Kezdemenyezz ezen a teman egy beszelgetest. Hajra!
2012. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is vard mig szakitanak, ha tobbet erez irantad, akkor megteszi.
2012. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szurkolok én is,mert én is kicsit hasonló helyzetben vagyok
2012. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!