Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van e esélyem nála? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e esélyem nála? Nem tudom mit tegyek. Várom a válaszaitokat. Van egy lány és folyton velem van.

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nem tudom mit tegyek.

Van egy lány és folyton velem van.

Múltkor is elhívott sétálni egy fél órát sétáltunk.

De viszont van barátja és nem mert tovább. Akart jönni hozzánk filmezni de nem mert mert nehogy kiderüljön és rájöjjön a pasija. Folyton keresi a társaságom.

Nem tudom mit tegyek van e esélyem?


2010. jan. 9. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Van, elég sok, csak találja ki a lány mit akar..
2010. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nemtudom hogy vagy vele te, de az én falumban a filmezés ba*ást jelent :)

Amúgy igen van esélyed, de o nem fogja otthagyni a csávot, majd egy ido után a csávo hadja majd ott ot, és akkor lehet majd koztetek valami. :)


Egy falusi vótam

2010. jan. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Filmnézés nálunk is hancúrozást vidéken, este is az volt, de ez jól sült el(többieket leszámítva). Van esélyed, de mi értelme foglalt csajjal bajlódni ?
2010. jan. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hát lehet igazad van hogy nincs sok értelme bajlódni.

Csak mindig úgy viselkedik hogy nem tudom mit akar.

Régebben nem érdekelt mert tudtam van pasija és ö kezdet el hozzám közeledni.

2010. jan. 10. 09:29
 5/8 anonim válasza:

Szépen, lassan kérdezz rá. Ha nem érdekkeléd őt, akkor nem is foglalkozna veled! Sétálj el akkor előtte, amikor a barátnőivel van! Figyeld meg: ha összesúgnak, miután elmész, vagy mikor ott vagy, akkor jó esélyed van.. ;)

és ha van elég bátorságod, akkor menj is oda hozzájuk.

Egy tanácsadónő. (39)

2010. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ez abban is nagyban függ, hogy hány évesek vagytok.

ha 15 éven felül, akkor eggyértelmű.

ha 14 éven alul, akkor a lány feltehetőleg még tapasztalatlan.

2010. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

17 évesek vagyunk

Köszönöm a kommenteket.

2010. jan. 12. 07:30
 8/8 anonim válasza:
Szemezzetek. :) és ha rádmosolyog, vagy amikor beszélgettek, látod, hogy nyitott, szívesen beszélget veled, akkor te is észreveheted, hogy tetszel neki :)
2010. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!