Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélyem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem ilyen lányt találni, aki legalább ebben hasonlít rám? (lent)

Figyelt kérdés

Én ilyen érzelmes, odabújós, szeretgetős típus lennék, de ezt titkolom, mert nem akarom, hogy b.zinak nézzenek meg tényleg nem kelenndőek az ilyen fiúk manapság, mindenki a bunkó, beszólogatós, nagyképű, elérhetetlen fiúkra hajt. Én meg inkább csendes, visszahúzódó, gátlásos, félénk típus vagyok, aki nem is vonzó külsőre szerintem. Gyakran álmodozom a szerelemről, arról, hogy akárcsak megölelek egy lányt és őszintén szeretjük egymást. Sokszor úgy érzem, talán túlságosan is érzelmes vagyok, talán még alányoknál is és biztos megérzik, hiába próbálom leplezni, hogy ilyen gyenge vagyok és ezért sem vagyok valami vonzó a külsőmön túl. Mindig próbálok rideg, komoly, érzéketlen fejeket vágni, nem akarom, hogy megtudják, hogy milyen gyenge és szeretetgetős szánalomhegy vagyok. Utálom, hogy ilyen emo típus vagyok, de mégsem tudom elnyomni, aki vagyok valójában. Esténként egyedül a szobámban legalább az lehet, aki valójában is vagyok és nem kell megjátszanom magamat. Ha érzelmes filmet látok vagy zenét hallgatok gyakran megkönnyezem. Próbáltam érzéketlen döggé válni, de csak színészkedés volt az egész, alapvetően úgyis előjön végül az igazi énem.

Egy akkor vesztes vagyok, aki egy ölelést is hatalmas kincsnek tart, ha olyan lánytól kapná, akit kedvel. Persze tudom, hogy hülye vagyok, mert olyanról álmodozom, amit úgysem kaphatok meg.



2012. szept. 21. 01:33
 1/7 anonim válasza:
Mindenre van esély, én is kissé érzelgős vagyok és tudom mennyire zavaró ez egy férfinak, nem azt mondom, hogy el kell nyomnod, csak találni kell egy aranyközéputat, és a lányoknak rögtön jobban tetszetős lehetsz. A mai lányok meg elvannak kanászodva, a média elbutította őket, ezért ilyenek. Keress olyat, akit nem ért el ez, nála több esélyed lehet. (21/F)
2012. szept. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem azért nem találsz csajt, mert szeretgetős, bújós vagy. Rengeteg ilyen srácnak van nője. Ezekért a röhejes mondataidért nincs nőd: "mindenki a bunkó, beszólogatós, nagyképű, elérhetetlen fiúkra hajt", "Egy akkor vesztes vagyok", na ez a mentalitás elkergeti a nőket. Nem is lesz nőd, amíg nincs önbizalmad, és nem fogadod el magad. De arra már nagyon rég rájöttem, hogy neked hiába ír bármit is az ember, úgyse fogod fel, csak szajkózod a baromságaidat. Magadban, és a mentalitásodban nem vagy képes meglátni a hibát, isten se tudja szerintem, hogy miért. Ahogy csinálod, úgy nem találsz nőt, ez már bebizonyosodott. Akkor miért nem változtatsz?
2012. szept. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is:


"mindenki a bunkó, beszólogatós, nagyképű, elérhetetlen fiúkra hajt. Én meg inkább csendes, visszahúzódó, gátlásos, félénk típus vagyok, aki nem is vonzó külsőre szerintem.,,

-Az önbizalomhiány csúnya nagy jele ez a pár mondat! Már itt lerí rólad, hogy nem vagy kibékülve magaddal, tehát nem is a kinézeted lehet a hibás, hanem a gondolkodásod! És azt is le lehet itt szűrni, hogy te magad játszod pont az elérhetetlent, hiszen írtad: "Én meg inkább csendes, visszahúzódó, gátlásos, félénk típus vagyok,, Totál elérhetetlen, zárkózott embernek látszhatsz, mégsem vagy kapós. Na, akkor most mi van? Az általad említett bunkó, beszólogatós srácoknak van önbizalmuk és bár néha elviselhetetlen utálatosak tudnak lenni, azért van csajuk, meg "rajongóik", mert lerí róluk az önbizalom, hidd el ez így van!

Egyébként meg én szeretem az ilyen fiúkat, de ezt az érzelgős énjét tartsa meg nekem mikor 2-en vagyunk, de legyen azért erős és merje kimondani a véleményét, ha arról van szó, védje meg a barátnőjét, ne szarjon be, érted!

Nem lenne veled gond, de ezt az énedet le kell vetned! Tudom, mert régen én is ilyen voltam, mint te. Azóta már felnőttem és fejlődtem is! Persze, ehhez meg kell érned agyban először is, mert mint fent írták, pár szép szótól itt az oldalon nem fogsz hipp-hopp nagymenővé válni. Kívánok sok sikert és fel a fejjel mindig! Kitartást! 18/L

2012. szept. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már kívülről fújom ezeket a kérdéseket annyiszor felteszik őket
2012. szept. 21. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

őszinte leszek veled, azt kell mondanom, hogy nagyon kicsi az esélyed erre.

pontosan erről van szó, manapság mindenki hülyeségekre vágyik: legyen a pasi macsó, a csaj buta nagymellű, és ezeket a szerepeket játsszuk. aki esetleg más lenne, az is inkább álarcot hord, így esélye sincs egy hasonló lánynak megismerni téged.

a másik része meg az, hogy valóban nincs is ilyen lány manapság, aki ezt valóban értékeli. a szájuk azt mondja hogy ez hűdejó meg romantikus, de valójában egy durva ősemberre vágynak, aki kihívást jelent nekik, kefél és ver, megalázza őket, de azért úriember is, meg szerény de beképzelt, blabla. olyan férfi nem létezik, amit a nők elképzelnek, ezért a hozzá legközelebb álló macsó állatokat részesítik előnyben, mert meglepetést tudnak okozni nekik (nem unalmas). az nem érdekli őket ha megcsalja és 2 hónapig tart, de elmondhatja hogy járt vele és együtt kesereghetnek a barinőkkel a kozmetikusnál, ahogy a mocsok józsi így meg úgy. a csúnyábbik része, mikor egyáltalán nem is érdekli, csak pénzért dugatta magát.


szerintem sincs értelme erőltetni a megjátszást, inkább ismerkedj sok lánnyal, akik érzékenynek tűnnek, lehetőleg olyanokkal, akiknek vannak testi hibáik, vagy a múltjukban nagy teher nehezedett rájuk, a többi érzéketlen dög.


a többi hozzászólással nem értek egyet, de az igaz, hogy ha magadat adod és az nem tetszik a világnak, akkor vagy elfogadod, vagy megváltozol. jobb esetben idővel amúgy is változol. rosszabb esetben meg ilyen maradsz és a helyzet is ez marad.

2012. szept. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, pedig szerintem az én hozzászólásom nagyon is hasznos, ugyanis tényleg egy elérhetetlen alakot játszik ő is. Azonban a véleményed meg marhaság! Már hogy a jó francba ne lenne legalább egy csaja szegénynek? Annyi ember van a Földön, nem igaz, hogy neki nem jut egy se. Kérdező, ne görcsölj ilyeneken, egyszer csak azt veszed észre, hogy van b.nőd. Én is így találtam párt magamnak, aki nem érzelgős, csak ha ketten vagyunk, kifelé pedig igen is nagymenőnek mutatja magát. Az ilyen férfiak valóban vonzóbbak, de valószínű csak annak aki hasonló nőben. Nem lehet minden embert egy kalap alá vonni!
2012. szept. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy lánynak nem fogok magyarázni.
2012. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!