Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a csaj legalább esélyt adjon nekem?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok, van egy lány akivel szeretnék megismerkedni, ő 18 éves, már régóta kiszemeltem, nagyon helyes, szép lány. Csak egy gond van! Annyira nem bízik a férfiakban, főleg a kapcsolatokban, hogy ilyen téren tökre elutasító! Nem hajlandó belemenni a flörtbe, már próbáltam vele dumálni, cukkolni, nem veszi a lapot, vagyis nem akarja. Barátaitól tudom, hogy nagyon magának való, abszolút nem palizós, óvatos lány. Nekem viszont nagyon tetszik, most mégis mit csinálhatnék, hogy megkedveljen, vagy csak eljöjjön velem valahová? Félek megkérdezni, mert tudom mi lenne rá a válasz és utána már nem is akarna szóba állni velem, mert tudná, hogy bejön. Hogy lehet egy ilyen csajt elcsábítani? Normális válaszokat létszíves, ne ilyet, hogy smárold le hirtelen meg hasonlók, mert az marhaság! Úgy pofán vágna, hogy nyekkennék! Már ki vagyok eléggé! :(
2012. szept. 6. 00:26
 1/10 anonim ***** válasza:

En is ilyen lany vagyok. Hidd el tudja, hogy tetszik neked, de pl. en is olyan vagyok, hogy ido kell, hogy megbizzak valakiben, meg ido kell ahhoz, hogy lassam komolyan akar tolem valamit es nem csak jatszik velem.

Nalam pl. azzal vagodott be egy fiu, hogy nagyon sokat beszelgetett velem, s nem tamadott rogton le a szerelmevel. Aztan egyre es egyre jobban bevezetett az eletebe es a maganeletebe es olyan dolgokat mondott el, amivel azt bizonyitotta valoban komoly szandekai vannak. Aztan utana neha elkisert a megalloba, s igy haladtunk tovabb es tovabb. Kesobb elhivott fagyizni es dumalni.

2012. szept. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszod, akkor így fogok én is próbálkozni, lassan, lépésről-lépésre, hátha így jobban megnyílik!
2012. szept. 6. 00:37
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

menj át hozzájuk.

lehetőleg akkor amikor otthon vannak a szülők is.

a lány teljesen zavarban lesz,ezért nem tudja majd hozni a rideg formát,a szülei meg odáig lesznek,hogy végre valaki ránéz a bereccsent lányukra.

mondhatod a szülőknek,hogy elviszed moziba,hogy-hogy nem mondta zsuzsika,és nevetsz.

szerintem ez elég merész és meglepő nyitás,amire reagálni kell,nem lehet figyelmen kívül hagyni.

2012. szept. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már bocsi utolsó, de ez a lány egyáltalán nem csúnya, sőt! Nem "bereccsent", valószínűleg meg van az oka miért ilyen, kíváncsi lennék, ha te lennél a helyében, vajon mennyire lennél "bereccsent".
2012. szept. 6. 01:40
 5/10 anonim ***** válasza:

hol írtam én,hogy csúnya?

amúgy meg én nem kezdenék ezzel a típussal.

ismertem néhány hasonlót és valóban volt okok ilyennek lenni,nemi erőszak áldozat,szívbeteg,uh nem.

unatkozni egyedül is tudok.

ha meg nem viszonoz semmilyen kedvességet érdeklődést,még minimális jó modorból sem teszi,az simán bunkóság is.

2012. szept. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
mond meg neki kerek perec mi van,le fogja nyűgözni ez az egyenes válasz,magának való te mondtad,szerintem neki valami szokatlan kell,pl 1 ilyen merész lépés..
2012. szept. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igaz nem írtad, hogy ronda, de valahogy én ezt szűrtem le, na mind1! Egyébként erre gondoltam én is, hogy vajon unalmas ember lehet? Mert attól, hogy ilyen a külvilág felé, még nem biztos, hogy unalmas lenne, sőt számomra még izgalmas is ez a titkozatosság, csak győzzem kivárni míg megfejtem. Szerintetek?
2012. szept. 6. 02:33
 8/10 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy unalmas.

én sem "palizok" meg járok nagyon társaságba. viszont rengeteg könyvet olvasok, festek, úszok, sétálok a természetben, hangszeren játszok, varrok stb.

értelmesen használom fel az időm, attól még hogy nem vágyok farokra.

"bereccsent" miért? mert nem talált eddig olyat aki tetszik, akiben meg mer bízni mert mondjuk áruló, bunkó, genny emberekkel van körülvéve? lehet hogy ezért kerüli a társaságot, unja az olyanokat, akik szerint valaki "bereccsent" csak mert, nem képmutató, nem vigyorog olyan társaságban ahol mindenki azt támadja éppen hátba aki nincs ott/nem tud védekezni.

egyébként szerintem megutálna ha csak úgy szó nélkül beállítanál hozzá egy ilyen mozis szöveggel.

magamból indulok ki, én egyrészről be sem engedném a házba, ha pedig a szüleim mégis és ezt a szöveget lenyomná, hangosan megkérdezném hogy van képe hazudozni a szüleim jelenlétében mikor bottal se piszkálnám meg.

vagy valami hasonló

ha próbálkozni akarsz csak a lassú beszélgetéses megoldás jöhet szóba de ha kórosan paranoid vagy annyira nem akar pasizni hogy egy sztárnak se mondana igen-t akármennyire is tetszik neki, akkor veszett ügy.

2012. szept. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pár napig még fűtsed,de sokáig nelegyél csicska mert a csaj ezt élvezi.

Ha viszont majd meglát egy másikkal,vakarni fogja a fejét nekem elhiheted!

2012. szept. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban! Az ilyen lányokat is meg lehet törni, csak nagyon jól kell kinézni hozzá.
2012. szept. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!