Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Melyik fiútípus jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik fiútípus jön be nektek?

Figyelt kérdés

üdv.

Szóval, 2 végletet írnék most ide.

Az egyik az arrogáns, a másik a ,,túljófej".

(Esetleg ha láttátok a ,,Honnan tudod?" c. filmet, akkor abból a srác, akivel a végén összejön a lány. :D)

Úgy veszem észre, hogy a nagyképű srácok valahogy mindig találnak maguknak rendes lányt, aki azonban kb minden kívánságot les, az nem.

Eddig utóbbi csoportba tartoztam (túl jófej), azonban elkezdtem kicsit ,,átváltani" arrogáns stílusra és egyből lehetett is volna barátnőm. De egyszerűen nem szeretnék ilyen lenni, mert én nem ez vagyok.

Mi a megoldás? Milyen próbáljak meg lenni?

Köszönöm.



2012. szept. 20. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Fiu te akkora tevedesben vagy.

Egy nonek egy ferfi kell, nem arrogans es nem tul jofej.

Legyen ferfias a magatartasa, legyen kedves, de ne ugy, hogy nyalja a talpat a csajnak, az mer nem ferfias, ertse meg a csajt, de mindenrol legyen sajat velemenye, ne engedjen a csaj utan, csak mert meg aakr felelni.

Legyen egy barati kore, ahol elismert legyen, egy munkaja, ahol ugyszinten. Barhova mesz vele, etterembe, hivatalos dolgokat elintezni legyen ferfias es mindent intezzen, ne legyen puhany, a ferfiassagnak koze nincs az aroganciahoz.

2012. szept. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell arrogánsnak lenni, de a határozottság és a józan ész egy férfi esetében követelmény. A nők ösztönösen elvárják, hogy a párjuk egy bizonyos fokig ellenpólust és "kontrollt" képviseljen a kapcsolatban, ezt pedig egy papucs nem tudja megadni.
2012. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez nem ettől függ mester:D

én az arrogáns kategóriába tartozom,de csak mások véleménye miatt mondom ezt:D

és mégis már kb 1 éve egyedülálló vagyok,szóval feldughatom magamnak az arrogáns stilust,más meg a jófej stilust.

nem ezektől függ!

2012. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért én drukkolok! :)
2012. szept. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2012. szept. 20. 23:03
 6/8 anonim ***** válasza:
öööö cáfolnám ezt a dolgot, hogy a beképzelt fiúk mindig találnak egy rendes lányt. Nem! Pont hogy egy nyafka csajszit "találnak", vagy inkább a nyafka csaj kapaszkodik a beképzelt pasira, mert sajnos a beképzeltek a "nagy menők". A rendes lányok viszont teljesen mások. Őket nem érdekli a menőség, vagy a hírnév. Ők csak a rendes fiúra várnak, akiből sajnos egyre kevesebb van, legalábbis én ezt veszem észre... bunkó f@szfejből, viszont "hála az égnek" egyre több!
2012. szept. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy volt osztálytás-nőm monta annó: mindegy, hogy viselkedik, csak jópasi legyen és milliomos
2012. szept. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Oké,ha valóban túl jófej vagy,akkor írj rám,én szívesen elviselném ezt a "rossz tulajdonságod".

Komolyra fordítva a szót,nekem pont az ilyen pasi az ideálom.Már,olyan pl. mint Jake az Awkwardból(Kínos).Nem feltétlen külsőre értem,hanem stílusra.A kedves,romantikus fajta,akivel meg lehet beszélni,hogy milyen napom volt,és nem ilyen flegma,arrogáns.Azt ki nem álhatom,szerintem nagyon visszataszító.Szerintem a lányoknak(legalábbis én a társasági körömben ezt tapasztalom) csak a filmekben kellenek a rossz fiúk.:)

16/L

2012. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!