Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire tudtok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Lányoktól kérdezném , hogy ha tettszik nektek egy srác akkor akármit mond nektek mindenképpen visszaválaszoltok és beszédbe elegyedtek vele ?

Akivel csak tőmondatokban beszélgettek az minek a jele ?

Az , hogy nem érdekel benneteket a srác vagy annak a jele , hogy zavarban vagytok ?


2012. szept. 20. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez annyira változó, mint ahány lány van, de még annál is jobban!

Nekem pl. (egy átlag 16 éves lány) 2 fiú tetszik most egyszerre, az egyikkel, ha esetleg szóba tudnék elegyedni, sosem tudok, mert. Végülis nem is tudom, talán az, hogy zavarban vagyok. De ha ő mondd nekem valamit, arra sem tudok mi mást mondani, csak azt, hogy "aha" "jó" mert úgy érzem, hogy teljes mértékben igaza van, amit Ő mond az szent és sérthetetlen (azt hiszem túlságosan tetszik) na a másik viszont, mondjuk annak barátnője is van, szóval nem potenciális pasijelölt, viszont borzasztóan bejön, na ha vele beszélek, akkor nagyon meg tudok nyílni, és az tök jó:)

Segíteni viszont nem tudok, a lányok annál is bonyolultabb lények, mint gondolják, Ők sem mindig tudják mit hogyan gondolnak, és miért, én azt javaslom, hogy te tegyél úgy, mintha tudnád, és az már félsiker. Mert ha tényleg zavarban van, akkor egy határozott pasi nagyon, de nagyon nagy segítség tud lenni.

2012. szept. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval. tehát ha alakulhatna valami akkor nem mernek beszélni, ha meg van valami akadály ami miatt nem reménytelen, de nem valószínű hogy a közeljövőben összejönnek, akkor meg simán megnyílnak.
2012. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 L.Thomas válasza:
"egy srác akkor akármit mond nektek mindenképpen visszaválaszoltok" alapvető illem nem gondolod hogyha szólnak hozzád akkor válaszolsz ??
2012. szept. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!