Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti milyen ruhákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Fiúk, ti milyen ruhákat tartotok csinosnak mondjuk az első randin? Lányok, ti milyen ruhákat szoktatok felvenni?

Figyelt kérdés
Komolyan nem tudom, hogy hogy kellene mennem, pdig soha nem volt még ilyen problémám, általában határozott vagyok az öltözködésemet illetően. A fiúval,aki tetszik, délután találkoznánk, tehát amikor már hűvösebb van. Barátokkal lenne találkozó, kis buli, aztán mi még maradnánk kettesben is. Egyberuha és harisnya, vagy farmer és valami csinosabb póló? A második verziót illetően csak az a baj, hogy a hétköznapokon is így öltözöm. Ez nem olyan, mintha nem érdekelne a dolog? De az egyberuhával meg félek, hogy túlöltözöm. Esetleg linkelnétek szerintetek megfelelő szetteket?
2012. szept. 20. 18:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

És van két ugyanúgy kinéző lány? Nyilván nincs. Ennyit erről.

Lehet, hogy megdicséri, de az nem feltétlenül jelenti azt, hogy két héttel később felismerné ugyanezt az összeállítást.


Ha egyik irányba sem kirívó a ruha (nem túl élénk, nem túl szakadt, nem túl csicsás, nem túl kivágott, nem túl visszafogott), akkor nem fog feltűnni a srácnak.

És BTW a ruha szerintem így a legjobb: nem az tesz nővé, az csak az utolsó simítást adja.

Mindenesetre a kérdező kicsit sokat ad a külsőre. Lehet, hogy inkább olyan lányra vágynak a pasik, akiknek nem az a legnagyobb dilemmája, hogy mit vegyen fel, hanem mondjuk ennél komolyabb kérdések is foglalkoztatják. Magánvélemény vége.

2012. szept. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Elmondom én mit gondolok.


Szerintem vegyél fel egy ilyen feszülősebb farmert, ne öltözz ki nagyon, lehetőleg fehéret, vagy feketét, az minden pasinak bejön.:)

A felső meg lehet egy sima trikó vagy minek mondják, ilyen mintás szerűség, meg rá egy jó meleg pulcsi vagy bőrkabát. A hajad ne legyen kócos, csak legyen igényes.

Nagyon nem kell kifesteni magad, de egy kis szemfesték nem gond.. Csak ne legyen 3 centi vastag :D


Amúgy aranyos hogy így izgulsz :D

2012. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!