Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti milyen ruhákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Fiúk, ti milyen ruhákat tartotok csinosnak mondjuk az első randin? Lányok, ti milyen ruhákat szoktatok felvenni?

Figyelt kérdés
Komolyan nem tudom, hogy hogy kellene mennem, pdig soha nem volt még ilyen problémám, általában határozott vagyok az öltözködésemet illetően. A fiúval,aki tetszik, délután találkoznánk, tehát amikor már hűvösebb van. Barátokkal lenne találkozó, kis buli, aztán mi még maradnánk kettesben is. Egyberuha és harisnya, vagy farmer és valami csinosabb póló? A második verziót illetően csak az a baj, hogy a hétköznapokon is így öltözöm. Ez nem olyan, mintha nem érdekelne a dolog? De az egyberuhával meg félek, hogy túlöltözöm. Esetleg linkelnétek szerintetek megfelelő szetteket?
2012. szept. 20. 18:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Túlizgulod. Mivel elhívott, nyilván tetszel neki, akkor meg annyi hogy ne szakadt melegítőben és kutyaszaros talpú cipőben menj, ja, meg mellőzd a szandi-zokni párost. Valami egyszerű, de csinos ruha, és kész. Ne bonyolítsd túl, a lényegi dolgok úgysem itt dőlnek el.
2012. szept. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Én speciel szeretem ha kirívó a csaj,úgymond ,,ribisen" öltözik,az nálam plusz pont,akkor már fél siker.Főleg ha aminiszoknya alá combfixet vesz akkor végem van. :D

Farmer-póló azt utálom szerintem nem valami nőies,egy csaj igenis legyen belevaló.

2012. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan ez a helyzet, de annyit tudok, hogy külsőre tetszem neki, d emég nem ismer annyira. De szeretnék jó benyomást kelteni.
2012. szept. 20. 18:40
 4/22 A kérdező kommentje:
Ribisen meg én nem szeretnék öltözni, szerintem az meg engem zavarna. De köszi a tippet :)
2012. szept. 20. 18:41
 5/22 anonim ***** válasza:

átlagos, hétköznapi ruhában, mint máskor, csak semmi feltűnés, a részemről, ne azért tetszek valakinek, mert kihívóan öltözködöm, egy szép nő egy zsákban is szép,

szóval ne öltözz túl

2012. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:

szerintem menj nyugodtan farmer+póló kombóban, persze vmi igényesebb darabokban

szerintem ne öltözz teljesen más stílusba, mint ahogy szoktál, azért (is) hívott el, mert úgy öltözködsz ahogy.

19f

2012. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
farmer, póló. a gatya álljon jól a fenekeden, a póló ne legyen gyűrött hatású(max. ha direkt olyan) és egy cipő(szép tiszta) a hajad meg ne legyen kócos!
2012. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

[link]


Én valami ilyesmit vennék fel.

2012. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

De ez is nagyon rendben van: [link]


Így hirtelenjében ennyit javasolnék.


24/N

2012. szept. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem,az ízléses keretek közt és a csaj alakjához igazítva kicsit szexi,de nem kihívó;Ne legyen kint se a mellei,se a köldöke a ruhából.Ez minden nálam.
2012. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!