Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem a lányt első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem a lányt első "randinál"?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy lány, a legjobb bnőjét ismerem rég óta, bár vele fasírtban vagyok. Eddig egyszer találkoztunk, most beszéltük meg facebookon hogy találkozunk, megpróbáljuk stb... mit ajánlotok, hova vigyem? mégsem ülhetünk kint végig valami padon, vagy igen? a deák térre gondoltam... vagy mekibe szoktátok vinni őket? arra gondoltam először csakbeszélgetek vele, megfogom a kezét, elkezdem simogatni stb, aztán lesmárolom ha úgy érzem a testbeszédén...
2012. szept. 18. 21:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
végülis.. nem megcsókol vagy valami kicsit 'kedvesebb dolgot' nem lesmárolom..:D:D:D telibe a közepébe egyből mért nem dugod meg ott helyben?...:D
2012. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Testbeszéd? Öreg! Tanulj még egy kicsit. Én is láttam már egy csajon, hogy na most meg lehetne már csókolni, aztán vagy a pofám fájt utána vagy landoltam.


Első randin amúgy se smacizunk le senkit, ez alap...


A kérdésre válaszolva. Valami nyugis helyre vidd ahol tudtok sétálni beszélgetni. Deák téren elég nagy a nyüzsi...

2012. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Cukrászda öcsém, cukrászda! Leültök kint egy padon és FAGYIIIIII.
2012. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hát furcsa mert én eddig minden csajt lesmároltam és kb. egy se volt aki nem engedte volna... én nem értelek titeket... komolyan... fiatalok vagyunk...
2012. szept. 18. 21:11
 5/18 A kérdező kommentje:
ha deákon túl nagy a nyüzsi akkor hova? városliget?
2012. szept. 18. 21:14
 6/18 anonim ***** válasza:
59%

jaa és az azt jelenti, hogy semmivel nem kell várni és egyből bele mindennek a közepébe na ezért tart itt ez a dolog.. ezért van kint napi 20 lehetek terhes kérdés?.. amúgy meg én sem lehetek tőled sokkal idősebb szerintem sőt..

http://www.youtube.com/watch?v=ql8Azvkqxu4 ha ezt ismered elhiszem, hogy normális ember vagy..

2012. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Jesszus, ember... Nem tudom, milyen lányokkal randiztál eddig, de én mondjuk biztosan jól elhajtanálak abban a pillanatban, ahogy ez a stílusod felszínre kerülne!


1. Első randin ne azt nézd, hogy mikor lehet "simogatni", meg "lesmárolni" - eleve, leszel kedves nem ilyen kifejezéssel gondolni, legalább az elején, erre az egészre.

2. Az első randin ne tapizd, hanem beszélgess vele, érdeklődj iránta, derüljön ki, akar-e még veled találkozni (és te vele).

3. McDonald's?? Ez most komoly?? Könyörgöm!!

- Városliget (séta!!!)

- Margitsziget (szintén séta)

- kirándulás a János-hegyi kilátóhoz, Libegő...

- cukrászda

- Városmajor...


Ezek azok a helyek (meg az ilyen jellegűek), ahova én szívesen mennék egy randin. Nem McDonald's-ba...

2012. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát, mondjuk én egy filmből nyúltam az ötletet, de párszor már bevált az ismerkedéseimnél... kell két légpuska, egy szeméttelep, és sok patkány! A többit a fantáziádra bízom! Volt csaj, aki nagyon imádta! :D
2012. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Na a városliget az tényleg jó hely.
2012. szept. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
aha... ti meg hol éltek? én már basztam el randikat úgy hogy nem smároltam le őket... ezért még egy olyan csaj nem volt, aki ne dobott volna érte mert nem próbálkoztam be nála... már más világot élünk... és vadidegen csajok is engedik...
2012. szept. 18. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!