Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randinál hogy megy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinál hogy megy az elbúcsúzás?

Figyelt kérdés
Találkozni fogok egy lánnyal, életünkben először... Szeretném, ha randi lenne, hisz' szimpatikusnak tartjuk egymást, de mégsem lett kimondva az a szó, hogy "randi". Na, szóval honnan fogom tudni, hogy randi lesz-e? Ettől parázom egy kicsit... :) Első találkozáskor még fel-felmérjük a másikat, hogy olyan-e kívül-belül, ahogy azt elképzeltük. Hasonló helyzetben hogy megy az elbúcsúzás? Ha mondjuk nincs csók... akkor mit mondok neki? pl. "akkor majd... keressük egymást, jó? szia, szép hetet"? :) ez nagyon gáz, nem? Hogy megy ez? Már nagyon régen randiztam tök ismeretlen csajjal. én 25 vagyok, ő 24.
2012. máj. 21. 21:33
 1/3 ASOT ***** válasza:

ha kocsival jön avagy tömegközlekedéssel, mindenképp várd meg amíg elmegy, te csek utána menj el és integethetsz egyet neki mosolyogva.

Előtte meg pussy pussy...

2012. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így jó. Én is így csináltam kb. Akkor majd találkozunk még ( ha jól sikerült, persze:D) ha nagyon jól akkor 1 ölelés is mehet, ha a lány kezdeményezi.
2012. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jönni fog magától:) ha megvan a szikra és látod,h akarja,mehet a csók,ha nem, akkor örülök hogy megismertelek,jó lenne megismételni,stb puszi mosoly..
2012. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!