Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jutok tovább 3-4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gábor86bp kérdése:

Miért nem jutok tovább 3-4 randinál?

Figyelt kérdés
Lassan 1,5 lett vége egy hoszzú kapcsolatomnak... Azóta töb mint 20 lánnyal találkoztam és mivel elég magasan van a mérce 3-4 volt olyan akivel el tudtam volna képzelni hosszútávon is, de miután összejöttünk minden vége lett egy héten belül... De általuk :( persze ezzel a f*sz szöveggel hogy nem velem van a baj... Nah persze... Nem szexkapcsolatot keresek és csak azzal jövök össze akivel hosszútávon el tudom képzelni, aki igazán megfog és már az első tali után alig várom hogy újra lássam... Ne mondjátok, hogy várjak és keressek tovább mert ezt már nagyon unom és totálisan padlóra tesz mindig hogy csak elhúzza a sors a mézes madzagot előttem majd jön a pofára esés :( 25/F

2012. jan. 21. 12:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem nézel ki elég jól. Add lejjebb az igényeidet, ha átlagosan nézel ki, akkor a csúnya lányoknak még kellhetsz!
2012. jan. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Kössz... Ez jól esett... látatlanban megítéltél....De neked is minden a külső ezek szerint... A magasan vannak az igények nem csak és nem elsősorban a külsőre vonatkozik...


És akinek nem tetszem az nyilván el sem jön velem randira...

2012. jan. 21. 13:23
 3/17 anonim ***** válasza:

Első: szövegértés egyes.


A 20 befúzött csaj mindegyikét megfogta a külseje, máskülönben ugysem találkoztak volna vele. Ha csúnya lenne is, az első találkozás megbeszélése után nem számít a külső. A 3-4-re való szűkítés, majd a szakítás egyik oldalon sem a külsőségek miatt történt.

2012. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem minden a külső, a lányoknak viszont igen. És második válaszoló, én már többször jártam úgy, h összejöttem egy lánnyal, akinek külsőre nem tetszettem, de azt hitte h a belsőmbe bele tud szeretni, és azért lett vége, mert erre nem voltak képesek.
2012. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
és ebből mi következik? hogy nem volt nekik megfelelő, illetve elég vonzó a belsőd, ami az ő esetükben tudta volna a külsődet is kompenzálni. továbbra is fenntartom, hogy az első randi megbeszélése után minden a belsőn múlik, és nem a külsőn. ha nem is vagy egy félisten, a külsőd nem kizáró ok, ha hajlandó veled találkozni.
2012. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem kell elhinned, attól még tudom h a külsőm volt a probléma mind2 esetben. Annál is inkább, mert soha semmilyen pozitív visszajelzést nem kaptam a külsőmre se tőlük, se mástól.
2012. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha a külsőd volt az oka, akkor azt már tudta volna randi előtt is, nemde? Belsővel tudtad volna kompenzálni, tehát az is benne volt az indokok között, az se tetszett neki. De onnantól kezdve, hogy találkozott veled, a külső csak simán ok lehet, és nem kizáró ok. Innentől kezdve máshol is lehet hiba után keresgélni. Mondjuk ott, ahol tudsz változtatni...
2012. jan. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azt magyarázom éppen, h tudta randi előtt is, csak azt hitte, h a belsőmbe bele tud szeretni, és túl tud lépni a külsőmön. Viszont a belsőd lehet bármilyen, egy lány se fog beléd szeretni, ha külsőre nem jössz be neki.
2012. jan. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én már kaptam pozitív visszajelzést a külsőmről... Bár őszintén átlagosnak tartom... Decsimán kinézem a mainőkből hogy ez a baj csak nem mondják meg
2012. jan. 22. 11:28
 10/17 anonim ***** válasza:
A leírásból nem derül ki mi lehet a gond. A magánéleted rendezett? Munka pl?
2012. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!