Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább a dologgal? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább a dologgal? Mit lépjek?

Figyelt kérdés
Szóval.Van egy fiú akivel 1x találkoztam mondhatni "buliban"beszélgettünk meg minden(ez nyáron volt).Azóta Facebookon chat-elünk sokat és barátok vagyunk.Telefon számot is cseréltünk de nem randi miatt csak valamiért arra nem emlékszem..Nagyon jól néz ki és méghozzá nagyon aranyos rendes ugy hogy tökre bejön.Talit és megbeszéltünk de nem hogy csak mi 2-en, hanem hogy az a baráti kör mint nyáron,de nem vol jó nekem az idő pont sajnos:(.Hogy adhatném finoman a tudtára a dolgot hogy nekem tetszik?De csak enyhén mivel gá lenne ha beégnék és akkor valószinű nem beszélnénk.Ráírjak megint?(mindig én kezdeményezem a beszélgetést)Vagy mit mondjak mit csináljak?Segyatsetek légyszi:D 15vagyok én is ő is és lány vagyok.
2012. jan. 2. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
amíg nem olvastam a korod, addig reménykedtem hogy segíthetek, ha normálisan írok... csak beszélgess vele, legyél vele simulékony, de ne vidd túlzásba, mert azzal elijesztheted...
2012. jan. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Segyatek: baelfoasz vagy.
2012. jan. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm az első válaszolónak a msáodikat nem tudtam értelmezni...bocs...és nem is akartam...
2012. jan. 3. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!