Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác de semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác de semmit nem tudok róla hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Egy benzinkúton dolgozik párszor láttam. Dehát gyalog mégsem mehetek oda pl innivalót venni minden nap. Azért irom hogy minden nap mert azt sem tudom melyik nap és melyik napszakban dolgozik éppen. Tehát lehet 1 hétig mindig oda kéne mennem hogy ott találjam, ez elég feltűnő és nevetséges lenne. Közösségi oldalakon próbáltam keresni csak kor alapján, meg esetleg munkahely. Dehát ez halott ötlet...

Ha valaki adna egy kocsit úgy már nyert ügy lenne, azzal nem lenne feltűnő hogy oda járok. De nem tudok senkit aki hajlandó lenne kölcsön adni.


2012. jan. 3. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát hogy a szex címszó alatt valaki eljut a kölcsönkocsihoz, az nem semmi.
2012. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem... milyen szexről beszélsz?
2012. jan. 3. 18:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó helyre irtam szerintem..
2012. jan. 3. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy végezzen rajtad alvázvizsgálatot.
2012. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!