Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gruppen volt gumi nélkül....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gruppen volt gumi nélkül. Hova menjek csekkolni, hogy nem-e szedtem össze valami kankót? :D Nem szeretnék tovább adni semmit senkinek.

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bőr- és nemibeteg gondozó.
2010. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Oda kell pénzzel készülni vagy jó lesz a taj kártya?
2010. júl. 13. 19:42
 3/12 anonim ***** válasza:
hülye hímk*rva
2010. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a "mindenkit megdugok" ember, de egyszer mindent ki kell próbálni, és alkohol hatása alatt azért nehezen mond egy fiatalember nemet:)
2010. júl. 13. 19:54
 5/12 anonim ***** válasza:

ezért nem kell s_ggrészegre inni magad :)

Azért remélem tanultál belőle, és búcsút inthetsz a farkadnak, mert idő előtt lero.had

amúgy szerintem elég tajkártya..

2010. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hát ŁoŁ

sza nem szeretnél tovább adni semmit senkinek :) xD

vicces

lehet h már tovább is gruppen közben xD (am gyerekre gondolok ) :)


17/L

2010. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

az olyan mint az orvos, tehát nem kell fizetni, csak a gyógyszerért. szal elég csak a tajkártyád.

am meg sztem tök jó hogy utána jársz és nem akarsz megfertőzni senkit.

és szerintem még most fiatalon éld ki magad, igyál helyettem is:)

L/16

2010. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

20:11

na itt egy ribanc..hopp

2010. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%
20:12 mért lenne ribanc? azért mert te nem mersz ilyenkbe belemenni... Am elég a tajkártya.
2010. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkora barmok vannak itt. Nem hiába nagy az Isten állatkertje. Mi bajotok azzal, ha egyszer kipróbálta így is? Nem értem mit ártott vele nektek... És másnak sem fog, mert legalább kivizsgáltatja magát. Sokan nem teszik, így terjed a legtöbb nemi betegség.


És miért lenne ribanc? Írta, hogy igyon helyette is, akinek van esze, az rájön, hogy a csaj nem iszik. És igaza van, tényleg ilyenkor, fiatalon kell kiélni az embernek magát, nem pedig családfőként.


TAJ kártya elég, csak gyógyszerért kell fizetni (mint ahogy azt már leírták eddig).

2010. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!