Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jutok tovább 3-4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gábor86bp kérdése:

Miért nem jutok tovább 3-4 randinál?

Figyelt kérdés
Lassan 1,5 lett vége egy hoszzú kapcsolatomnak... Azóta töb mint 20 lánnyal találkoztam és mivel elég magasan van a mérce 3-4 volt olyan akivel el tudtam volna képzelni hosszútávon is, de miután összejöttünk minden vége lett egy héten belül... De általuk :( persze ezzel a f*sz szöveggel hogy nem velem van a baj... Nah persze... Nem szexkapcsolatot keresek és csak azzal jövök össze akivel hosszútávon el tudom képzelni, aki igazán megfog és már az első tali után alig várom hogy újra lássam... Ne mondjátok, hogy várjak és keressek tovább mert ezt már nagyon unom és totálisan padlóra tesz mindig hogy csak elhúzza a sors a mézes madzagot előttem majd jön a pofára esés :( 25/F

2012. jan. 21. 12:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Jó állásom van, nincs ilyen gond szerencsére...
2012. jan. 23. 17:29
 12/17 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2012. jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Budapest
2012. jan. 24. 15:05
 14/17 anonim ***** válasza:

bad luck, nekem is 10 randiból 1 ha érdekes, főleg ha nem nagyon ismeretem előtte az illetőt.... elvileg az utcán sem jönnél össze minden 10. nővel (én legalábbis nem)

Könnyebb annak, aki olyat hív el, akit már valamennyire ismer.

2012. jan. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Megcsókoltad? Lehet hogy ennyi idő alatt meg kellene. Ha nem, akkor miért nem?
2012. febr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Rossz személyekkel kezdtél. Van ez így, és még lesz is így.
2012. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, csók volt persze...nem vagyok tutyimutyi :)
2012. febr. 18. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!