Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem a lányt első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem a lányt első "randinál"?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy lány, a legjobb bnőjét ismerem rég óta, bár vele fasírtban vagyok. Eddig egyszer találkoztunk, most beszéltük meg facebookon hogy találkozunk, megpróbáljuk stb... mit ajánlotok, hova vigyem? mégsem ülhetünk kint végig valami padon, vagy igen? a deák térre gondoltam... vagy mekibe szoktátok vinni őket? arra gondoltam először csakbeszélgetek vele, megfogom a kezét, elkezdem simogatni stb, aztán lesmárolom ha úgy érzem a testbeszédén...
2012. szept. 18. 21:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
én nem mondom h jó a mai világ, mert én sem értek vele egyet, de egyszerűen másképp elküldenek a lányok ha nem smárolok velük... egyszerűen ez így megy sajnos manapság és ha kihagyom, akkor azt hiszik nem is tetszenek v mit tudom én...
2012. szept. 18. 21:31
 12/18 anonim ***** válasza:
az aggódó apuka megjelent...:D:D:D
2012. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
De most őszintén nincs igazam?
2012. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Tanítsam? Szerintem a feleségem dolga lenne az, hogy lányom szexuális életét kitárgyalja. Ha fiam lenne akkor nyilván én mondanám neki, hogy mire vigyázzon, de szerintem a legfontosabb az ilyen nyomulós tacskókat kiszűrni az életéből. Ez szerintem már inkább az én feladatom.

Régen mikor a mi anyáink apáink neveltek bennünket és tanítottak a jóra akkor miért volt másképp.

Én és a feleségem (akit szintén konzervatívan neveltek és példa lehetne sok huszon-harminc valahány éves nő számára), mi miért tudtunk normális életet élni? Az emberek most már nincs kontrollja, vagy mi?

2012. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
És azt ne hidd hogy egy fokkal is több vagy mint én.. már most jobban megértem a lányokat mint amennyire te egész életed alatt fogod őket.... ezt bizonyítja h amit mindtam, nem jöttél rá magadtól.... akkor mégsem vagy olyan felelősség teljes? Már ha tudod egyáltaláb mit jelent ez.. .
2012. szept. 18. 22:37
 16/18 D Power ***** válasza:

Na majd én Admirális-Generális elmondom, hogy hova menjetek randizni. A válasz a kérdésedre nem más, mint a híres, nevezetes, elegáns és magas szintű objektum. Az objektum, ami egy híres, nevezetes, elegáns és magas szintű az nem máshol helyezkedik el mint egy territóriumon.


Magyarul az Auchanba menjetek. Nagyon jó hely!!!!! 100ft-ért tologathatsz egy bevásárlókocsit és úgy tehetsz vele, mintha autót vezetnél. :D

2012. szept. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Jó nagy bunkó vagy te, Kérdező. Nem értem, minek teszel fel kérdést, ha te úgyis mindent "jobban" tudsz mindenkinek.


Képzeld, én is nő vagyok, és nem vagyok öreg sem, mégis, ha "lesmárolnál" az első randin (vagy akár csak ilyen stílusban nyilatkoznál meg, mint itt), akkor az életben többet a rád sem néznék, ez teljesen biztos.

2012. szept. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha ekkora tapló vagy, smárold. A lányok is akiket smárolsz az első randin is biztosan ugyanolyan mamlasz csírák mint te magad :)
2012. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!