Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti milyen ruhákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Fiúk, ti milyen ruhákat tartotok csinosnak mondjuk az első randin? Lányok, ti milyen ruhákat szoktatok felvenni?

Figyelt kérdés
Komolyan nem tudom, hogy hogy kellene mennem, pdig soha nem volt még ilyen problémám, általában határozott vagyok az öltözködésemet illetően. A fiúval,aki tetszik, délután találkoznánk, tehát amikor már hűvösebb van. Barátokkal lenne találkozó, kis buli, aztán mi még maradnánk kettesben is. Egyberuha és harisnya, vagy farmer és valami csinosabb póló? A második verziót illetően csak az a baj, hogy a hétköznapokon is így öltözöm. Ez nem olyan, mintha nem érdekelne a dolog? De az egyberuhával meg félek, hogy túlöltözöm. Esetleg linkelnétek szerintetek megfelelő szetteket?
2012. szept. 20. 18:35
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! :) Általában csinosan, nőiesen öltözködöm, ritkán sportosabban. Szóval az egyberuha sem áll tőlem messze, de nem tudom a fiúk melyiknek örülnek jobban :D Ja, és nem lenne kint semmim, még a vállaim is csak nagy melegben látszódhatnak :)
2012. szept. 20. 19:09
 12/22 anonim ***** válasza:

De aranyos a kérdező, mennyit izgul egy triviális kérdésen. :)

Ha egy nő tetszik nekem, és normálisan öltözködik, az rendben van. :)

2012. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát köszi. :D Örülök, hogy így látod, akkor igyekszem továbbra is normlisan felöltözni és nem túlbonyolítani a dolgot. :)
2012. szept. 20. 19:28
 14/22 anonim ***** válasza:

hát, nem mind1 milyen az az egyberuha. amúgy nem hülye szó az, h egyberuha? nekem egy csecsemő jut róla eszembe :D


szóval, pl h ez miniruha-e és mennyire mini, meg hát nem mind1 h szürke és kötött, v vmi mintás, kevésbé feszülős, v feszülős bőr cucc :D ugye... harisnya se teljesen mind1.. meg hát a cipő, szóval ha tornacipőt akarsz felvenni semmiképp se vegyél hozzá miniruhát mert sztem hülyén néz ki.


22/F

2012. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Picivel térd fölött érő, viszonylag sötét színű, mintás :) És egy egyszínű harisnyát vennék fel hozzá, amiben nem fázom meg valami csinosabb cipőt. :) De, viszont így egyértelmű, hogy mire gondolok. Vagy legalább is remélem :D
2012. szept. 20. 19:50
 16/22 anonim ***** válasza:
Az utolsó dolog egy randin a ruha
2012. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nekem azért mégis fontos. :)
2012. szept. 20. 22:07
 18/22 anonim ***** válasza:
Mert nő vagy. A pasi észre sem fogja venni.
2012. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Azért a fiúk sem teljesen vakok, ha van két UGYANÚGY kinéző lány, akkor ők is a csinosabb ruhásat választják, nem? :D De oké, picit túlbonyolítom, de azért van mert izgulok. Az összes választ nagyon köszönöm!
2012. szept. 20. 22:29
 20/22 anonim ***** válasza:

megnyugtatlak, meg fogják nézni és ha nem mamlasz még meg is dícséri :)

elég nagy általánosítás ez h nem nézik meg, a fiúk is értékelik az igényességet (kivéve az igénytelenek)

2012. szept. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!