Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez milyen kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bryannn kérdése:

Szerintetek ez milyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Amikor fantasztikusan jól érzik magukat egymással, a pillantásokkal "kivégez", a "játék" imádni való, a csókok egyszerűen leírhatatlan jók, minden valódi, kéz a kézben sétálunk, ölelkezünk, minden pillanatban érezni a pozitív feszültséget, simogatás, cirógatás, véletlen nyak kiszívás, apró kedveskedések? Szeretkezés még nem volt "idő hiány" miatt. Tudom ez most furán hangzik, de utóbbi tényleg nem volt kivitelezhető egyéb okokból...


Szerintetek járunk vagy mi???



2012. szept. 19. 14:51
 1/5 Rs. ***** válasza:
Valószínűleg. Mondjuk ezt nektek kell eldönteni. :) De 2 barát nem csinál ilyeneket..
2012. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vegetásvajas Pirítós ***** válasza:
100%
Szerintem egy kapcsolatnak az nem feltétele, hogy kimondjuk, "akkor mostantól járunk" . Csak érezzétek ilyen jól magatokat egymással, és ha így maradtok, akkor szerintem az egy tök jó kapcsolat lesz belőle, ezeket a dolgokat nagyon sokan irigyelnék :)
2012. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rs. ***** válasza:
Hát igen.. elvileg nem kellene megbeszélni. Ebben igazad van. Csak, úgy értettem ezt, hogy.. most a kérdező sem tudja, hogy akkor ez az?:O
2012. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem sem kell kimondani, hogy jártok. Azt úgyis érzitek.:D de ez nagyon szépnek tűnik. sok sikert a továbbiakban.
2012. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Woww, izgalmasan hangzik!:)) Szerintem ez böven jàràs! Nagyon sok boldogsàgot kivànok Nektek:)) Ne hagyd ezt a kapcsit annyiban:)))Csak élvezd!::)
2012. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!