Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az exem újrakezdené, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem újrakezdené, de én nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segítsetek, komoylan érdekelne néhány tapasztalt fiatal véleménye. Én egy 22 éves lány vagyok, még anno 17 évesen összejöttem az akkor 24 éves barátommal akivel 3 éven át együtt voltunk. Majd elkezdődtek a veszekedések meg hasonlók és tulajdonképpen pár hónap súlyos romlás után ő mondta ki a végszót. Pár hónapig külön voltunk, majd felkeresett, hogy nagyon megbánta, menjek hozzá vissza. Visszamentem hozzá, túltettem magam az egészen, borzalmasan jól elvoltunk újabb egy évig, majd azt hiszem, főleg az én hibámból, de január környékén újra szakítottunk. Persze nagyon kiborultam megint, de március környékére már nagyjából jól voltam, megismerkedtem más pasikkal, barátokkal töltöttem az időmet, miközben sokat gondolkodtam mit ronthattam el. Sok tapasztaltabb barátommal barátnőmmel beszélgetve sok mindenre rájöttem, tulajdonképpen leszűrtem a tanultakból mire érdemes figyelni. Azonban az exem most szeptemberben 9 hónap után újra fel vette velem a kapcsolatot és teljesen odavan, hogy hiányzom neki... én most úgy érzem, ezeken a dolgokon már nem tudnám túltenni magamat, viszont hogy felkeresett bennem is felélénkültek az emlékek, tulajdonképpen borzalmasan hiányzik a társasága, a megannyi közös tulajdonságunk. Szerintetek érdemes lenne? Én most úgy érzem hogy a szívem visszamenne hozzá, de az eszem talán azt súgja, ne legyek hülye, elvégre harmadjára kezdenénk elölről .Ti mit tennétek? Csak kíváncsi vagyok.

2012. szept. 16. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mindketten tanultatok a dologból akkor kezdhetnétek újra, de csak úgy van értelme.
2012. szept. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 3x jártam ugyanazzal a pasival, mindig tanultunk a hibáinkból, de nem jött össze, és a végén legszívesebben a falba vertem volna a fejemet, hogy miért voltam ekkora hülye. de haverokként azóta is jól kijövünk egymással. Szerintem a feltámadó érzések inkább csak nosztalgia-szerűek. Ezt persze csak így utólag tudom megállapítani magamról. :)
2012. szept. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok, 23 L
2012. szept. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
ha ennyi idő után is téged akar,akkor valószínűleg komolyan is gondolja.
2012. szept. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, ezt nem tudom hova tenni, hogy miért nálam kapálódzik, mikor tulajdonképpen jelentkezője lenne bőven. Együtt is volt asszem 2 csajjal, de mindkettővel 1-2 hónap után szétmentek és azt hallottam vissza, hogy csak kihasználta őket. Engem soha nem használt ki, sőt mindent megadott nekem. Tartok a dologtól.
2012. szept. 17. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!