Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ujrakezdene velem az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ujrakezdene velem az exem?

Figyelt kérdés
Hat mar egy honap telt el miota szakitotunk vagyis a baratom szakitottt velem.es azota nmebirok tole elszakadni.es en beszelgetem vele neten vagyis masnak adtam ki magam es,es kerdezgettem a csajarol meg ilyenekm de csak szolidan es o azt irta ra h nem volt szerelmes az exebe vagyis belem.mit tegyek de en nagyon szeretem!!!!!!van eselyem vajon meg nala???!!!!fiuk nektek mi a velemenyetek?????osze jonne meg velem???
2009. márc. 27. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el ez a legjobb amit tehetsz.A választ megkaptad tőle is.
2009. márc. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez történt és én túltettem magam rajta.
2009. márc. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el...Én is ebben a cipőben járok, csak 3 hónappal a szakítás után. Rájöttem, hogy reménytelen a dolog, pedig ő még hitegetett is közben, hogy majd 1x még összejöhetünk...Feladtam a várakozást. Próbálom elfelejteni, de piszkosul nehéz. Sok-sok bőgés könnyít vmit...Az igazi az, ha ismerkedsz. Új kapcsolat tudja csak elterelni a gondolataid igazán.


"A nőnek nincs meg a kellő képessége arra, hogy csupán akaratának a megerőltetésével gyökeresen eltörölje annak a képét, aki sokáig lenyűgözte. Egy másikkal kell helyettesítenie. Nem rombol, hanem egymásra illeszt. Amikor a második kép nagyobb és szélesebb az elsőnél, s emebből semmi sem látszik többé, akkor minden jól van. Ez a feledés. Amikor kisebb nála, s a réginek a szélei kilátszanak alóla, akkor hiába minden: ez a lelkifurdalás."

2009. márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én egyszer összejöttem az exemmel. de másodjára semmi sem ugyanolyan. hamarabb vége lett mint az elsőnek, és már belátom h egy szemétláda és már nem tudom őt szeretni. nagyon sok időt vesztegettem rá, és énis csináltam olyanokat mint te (ál-msn, stb) de hidd el, nem éri meg! nekem mondjuk ez kellett hogy kiszeressek belőle, de remélem, neked enélkül is sikerülni fog! koncentrálj inkább a barátaidra és próbálj felejteni! sok sikert hozzá
2009. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

- Hány agysejtje van egy nőnek?

- Három! Az első szabályozza a menstruációt, a második a hisztériát, a harmadik pedig a fenti kettő működését hangolja össze!

2009. márc. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!