Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért írhatta ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért írhatta ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés
1 hete szakítottunk, mert ő azt mondta nekem h már csak barátiak az érzései irántam. Én még nagyon szeretem. Most azt írta h szóljak neki ha már lezártam a kapcsolatunkat magamban és tudunk mint barátok el lenni. Vajon miért írta ezt?? Talán akar velem találkozgatni mint barát pl. bulizni? vagy ezzel csak probára akar tenni? szerintetek? 15/F
2011. nov. 16. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba az egészet! Legyél rideg vele szembe:)
2011. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
haverként akar veled bulizni. bírja a búrád, de nem szerelmes beléd.
2011. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
halgass underground zenét nem szerelmeset igyál és szívjál sokat partizz hétvégénként egy hónapig és utánna mondd neki h lezártad de az egy hónapban dugj szét mindenkit aztán meg egy partiban dugd mmeg őt is
2011. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hiányzol neki, mint barát, de a párod sosem lesz, mert nem szeret. Ki tudja ám, mit hoz a sors. Soha nem mondd semmire, hogy lehetetlen!! :)


23/L

2011. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi :D ti aztán tudtok xD 3. : asszen ezeket megfofadom :D
2011. nov. 16. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg írd meg neki, hogy tudsz vele bulizni, meg tudsz a barátja maradni. És ne is próbálj nyomulni rá, akármit is érzel iránta, akármennyire is szerelmes vagy, mert azzal csak eltaszítanád magadtól. Én is voltam hasonló helyzetben. Egy sráccal jól éreztem magam, de csak úgy, mint egy baráttal. Ő pedig szerelmes volt. És én szívesen barátkoztam volna vele, ha nem próbálkozott volna még tucatszor azután, hogy megbeszéltem vele a dolgokat. Ő nem tudott barátként tekinteni rám, és a végén menekülőre fogtam, mert annyira zavart a viselkedése...

Szóval ha te úgy gondolod, hogy tényleg tudsz mellette felszabadult lenni, anélkül, hogy hatni próbálnál rá az újrakezdés reményében, akkor azt mondom: hajrá. És ki tudja, lehet, hogy idővel megváltoznak az érzései irántad. (Én is tudtam volna adni még egy esélyt annak a fiúnak, csak ő túl görcsös volt, és elment az egésztől a kedvem.)

Üdv :) Egy 25 éves leány :D

2011. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :) szivesen összejönnék vele megint, de tudnék csak a barátja lenni. Ma irtam neki h lezártam magamban a kapcsolatunkat és lehetünk barátok. és már beletörődtem h nem az enyém, más lányokkal probálkozok :D
2011. nov. 18. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!