Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes előfizetni valamelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes előfizetni valamelyik társkereső oldalra?

Figyelt kérdés
Ha igen melyikre?
2012. szept. 19. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem, keress ingyeneseket. ha lány vagy, hidd el nem győzöd olvasni a sok hülye levelet.
2012. szept. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ha lány vagy akkor felesleges. Én pasiként fizettem már elő. 1-2 ezer forint elvesztése nem vágott padlóhoz.
2012. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
10:39 : Én is férfiként fizetnék elő.
2012. szept. 19. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a párom.hu oldalon találtam meg a jelenlegi barátnőmet, 2 éve vagyunk együtt. Akkor kb havi 1 sör ára volt az előfizetés, ennyit nyugodtan be lehet fektetni. Komolyabbnak is tűnik az a jelentkező, aki pénzt áldoz rá (hiába csak minimálisat is), mint aki csak ingyen írogat.
2012. szept. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

11:09 : A párom.hu elég kihalt mostanában, talán a randivonalon van a legtöbb aktív tag. Így oda is vettem előfizetést. :)

Remélem ebből már látszódni fog, hogy komoly kapcsolatra szeretnék barátnőt.

2012. szept. 19. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Randivonalon előfizetés nélkül kb semmit se tudsz csinálni, úgyhogy érdemes platina tagságra előfizetni, hiszen anélkül levelet se tudsz küldeni és fotókat se tudsz nagy méretben megnézni.

(zöld kéz)

2012. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!