Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jobb szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Ki hogy viszonyul az ismerkedési dolgokhoz, szerintetek a netes társkeresőkön jobb ismerkedni, vagy a való világban úgymond, utcán, klubokban, egyéb helyek. Ki melyiket preferálja?

Van aki a neten találta meg élete nagy szerelmét?



2012. szept. 5. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:

A való világ gyorsabb és minden sokkal hamarabb kiderül.


Míg neten lehet h látod lehet h jókat beszélgettek lehet h minden nagyon tuti, de mikor találkoztok akár hónapok után minden megváltozhat 1 pillanat alatt, és kiderül h felesleges volt az a 3 hónap.

2012. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amúgy meg élőben gyorsabban megkapod a választ h NEM neten meg később avagy csak kép után, avagy nem is kapsz választ hanem csak elhúznak.
2012. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a neten nem lehet normálisan ismerkedni. 'találkozhatsz' valakivel a neten, de tényleg megismerni csak élőben lehet, nem emailen és cseten keresztül.
2012. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sokáig nem hittem a netes társkeresőkben, azt gondoltam, hogy csak átverés az egész. Aztán mégis rátaláltam egy lányra, akivel ha a szerelem nem is jött össze, de igen jó barátság alakult ki közöttünk 5 hónap alatt, már a számát is megadta, pénteken fogunk találkozni :-)


Amúgy azt vettem észre, hogy az ilyen társkeresőkön a normálisabb kinézetű lányok szoktak válaszolni, az ilyen magamutogatók viszont nem. Gondolom azért, mert részint a magamutogató lányok több levelet is kapnak, részint pedig ők úgy gondolják, hogy nem válaszolnak és kész.


Mindezen tapasztalatok ellenére továbbra is a személyes ismerkedést prefarálom, hiszen személyesebb és gyorsabban meg lehet tudni a túlsó félről mindent.

2012. szept. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jekyll-fan ***** válasza:

én neten találtam meg A Szerelmet :D

megtalált myvipRandin, elkezdtünk beszélgetni facebook-on, aztán találkoztunk, és néhány tali után összejöttünk (tavaly ápr.), akkor 2hónapig voltunk együtt, aztán dobott, de fejben még nagyon kicsik voltunk

utána nagyon jó barátok maradtunk, és végülis okt. megint úgy alakultak a dolgok, hogy összejöttünk - de annak megint vége lett febr. mert szegénykémet nagyon zavarta az, hogy nekem anyámék semmit nem engednek meg kb. (de megint nagyon jóban maradtunk utána)

és most jún. 22. óta megint együtt vagyunk, mert én rájöttem, hogy nekem csak Ő kell, és azóta minden rendben (lekopogom) :D

16/L

2012. szept. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
En neten ismertem meg a baratnom s mar 2 hete egyut is vagyunk fel ev utan negyszer talakoztunk 20km tavolsag miatt dehat minden okes mar szerintem elobe jobb lenne dehat ott en meg felenk vagyok meg akarnek valtoznii dehat
2012. szept. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. szept. 8. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!