Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van rá valami halvány esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá valami halvány esély hogy egy a szintemnél lényegesen jobb csajjal összejöjjek?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Kocsmába összefutottam egy csajjal,dumálgattunk kicsit,fb-t cseréltünk és azóta elég sokat beszélünk. Eddig teljesen okés,tudom hogy van esély. De a kérdés csak most jön,figyeljetek. Nagyon meglepő lesz. Nem tudom hogy érdemes-e bepróbálkoznom nála első körbe kettesben találkozással (nemmagyarul randival) és a randin egyéb dolgokkal,bókokkal,tapival,stb. Vagy talán mással kéne próbálkoznom,talán hagyni a francba és a saját súlycsoportomba játszani. Ötletek,haditervek?
2012. aug. 29. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
összefoglalva akkor msot várod a: "jaj nem vagy csúnya!" Bbiztosan tetszel neki!" kommenteket?
2012. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Összefoglalva?nyald meg a makkom. Nem azokat várom,azt szeretném tudni hogy ha tudom magamról,hogy annyira nem jövök be neki,de elég jól elvagyunk,akkor mit kéne csinálnom,hogy legyen esélyem. ja és örülnék hogy ha rosszul sül el nem néz fullhülyének.
2012. aug. 29. 19:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Bazz... lehet én vagyok prűd, de eszembe nem jutna fb-t cserélni. Telefonszámot okés, azt megtehetem, hogy nem veszem fel, vagy kikapcsolom, megszüntetem, stb... De az, hogy tali után fb-re felvegyem, aztán ott esetleg dumáljak vele. NEM! NEM! NEM! és NEM!


Válaszolva a kérdésre... HADITERV?! Te be vagy b.szva? Csináld azt amit eddig, mert "bejövős" aztán meghúzod, vagy kapcsolatot létesítesz vele. ;) Hajrá!


F/16

2012. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"ha tudom magamról,hogy annyira nem jövök be neki" miaz hogy tudod magadtól? Akkor inkább róla tudod, hogy nem jössz be neki, nem? Vagy csak találgatsz? Az alapján ítélet meg hogy bejössz-e neki, hogy ő hogy néz ki. Nehogy azt hidd, hogy az emberek többsége tudatában van a külsejével, tudniillik sok ember rondának látja magát a tükörben.
2012. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ne randival kezdd, akkor nincs esélyed ha sokkal jobb a nő.

tudom, minden pasi betegesen f.sik a barátzónától de ha nagyon fullos a nő akkor így több az esélyed, ha megcsillogtatod a belső értékeidet.

mert ha most randira hívod, mi lesz? egy kedves aha, persze majd valamikor-ral lelép esetleg és többet nem látod chat-en, az meg senkinek sem jó

egy csaj, aki látta ezeket a szépséges barátnőinél

2012. aug. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát mostanában nagyon facen van minden,vagy elfogadjátok,vagy nem. Kicsit önbizalomhiányos vagyok,ezt aláírom,igyekszek tenni ellene. Most annyira nem tudok kezdeményezni,nagyon átgondolom hogy vajon ő mit gondol,és mit fog reagálni,stb. itt is láthatjátok. Azért tettem fel a kérdést,nem hogy azt mondjátok hogy nem vagyok olyan ronda.-.-" Hülyeség hogy ennyire tervezek mindent,mi? Csinálni kell.
2012. aug. 29. 19:31
 7/9 anonim ***** válasza:

"Hát mostanában nagyon facen van minden,vagy elfogadjátok,vagy nem."

6 milliárd emberből (lehet már megvan a hét) 1 milliárd a fészbúkfelhasználó, van több ismerősöm, akinek van 2 is, meg kamu is... Szóval még nincs nagyon facen minden. Ez csak a nyugati k*rvára kicivilizált kultúra, melyben a lényeg, hogy minél több információt gyűjtsenek az emberekről, stb..... tartom, hogy továbbra is a telefon, abból ha kiveszem az aksit legalább nem hallgatható le :PP

2012. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod, hogy a nő egy jobb kategória, illetve ha önbizalom hiányos vagy, akkor nem fog sikerülni. Mert azt hiszed magadról.


Ha elhiszed, hogy összejöhet (amihez önbizalom kell) akkor akár össze is jöhet (lehet, hogy nem - de az énképeden ez nem kell, hogy változtasson).

2013. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsonal a pont!
2013. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!