Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső észrevétel, tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső észrevétel, tényleg ideáig jutottunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


kérdésem volna, mégpedig..

Regisztráltam egy online társkereső oldalra, nevezhetjük nevén nyugodtan "csajok és pasik" ez ugye egy facebook alkalmazás, amit kíváncsiságból kipróbáltam és ledöbbenve néztem 1-2 dolgot..több lány adatlapját is megnéztem és nagyon sok lánynál az volt írva, hogy "izmos, jóképű, helyes pasit, emós pasit, kigyúrt pasit, ronda, nagyon ronda srácok kíméljenek.." kérdem én ez most komoly? tényleg ilyenek a mai lányok? a rendes aranyos, kedves srácok már nem kellenek nekik, csak a kigyúrt húrkanyakú érzéketlen állatok? én nem értem mi történt eddig ezt nem vettem észre, lehet csak a társkeresőn ilyenek, de a lányok 90%-a? valami normális srácnak volt már sikere ilyen hasonló oldalon?

Válaszokat előre is köszi. :) 20/F


2012. szept. 16. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ma már a külsőségek számítanak,utána a belső tulajgondások.

ez van :/

2012. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami mindenképp kell,helyes légy,kigyúrt,sok pénz meg persze nem árt ha nagy a farkad mert az átlagos csak untatja őket!
2012. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező te leállnál egy ronda, nagyon ronda lányokkal ismerkedni? Nem hát. Ők se.
2012. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ez így igaz, utolsó válaszolónak nem tudok mit mondani, attól még ha egy lány nem néz ki jól nincsenek nagy mellei és jó segge, még lehet vele beszélgetni, barátkozni. :) akkor már értem miért van ennyi egyedülálló férfi. :D
2012. szept. 16. 19:31
 5/13 anonim ***** válasza:

hát ez van üdv sorba:D

ha van sokk pénzed akkor lehet top-os csajod

de ha nincs akkor még átlagos se

2012. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem se kell nagy mell, jó segg, de ha az arca nem szép onnantól vége, olyannak én se ismerkednék akinek nem tetszik az arca.
2012. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az arc az oké, hogy úgy bejön e az illető vagy se...de azt nem értem, hogy minek kell a lányoknak két ajtós szekrény, aki 5-ös BMW-vel járkál, oké, hogy a pénz meg minden, de azért ez nem olyan, mintha nálunk srácoknál egy atom dagadt csajról lenne szó, mert oké azok közt nem mondom, hogy lehet szép vagy bármi, de egy átlagos testalkatú srác még nézhet ki jól nem? és nem az ablakon..:D
2012. szept. 16. 19:46
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, azt hiszem végül is igen. DE vannak kivételek, viszont aki kivétel annak is valószínűleg imponál ha jól nézel ki, szóval mert ismerek ilyen csajt. Még azt is megtudtam hogy volt kis farkú pasija, 1 évig jártak, és nem ezért szakítottak.


Szóval biztos lehet enélkül is, de volt valami téma amiről dumáltunk és pont ilyesmit akartam írni, de ha már kiírtál egy ilyen kérdést akkor ide. Mondjuk sajnos már nem emlékszem mit akartam, mert aztán hagytam és most nem jut eszembe, DE a lényeg hogy gyúrd ki magad, stb. Tök mind1 hogy ez jön be vagy sem.


Hátrányod biztos nem lesz abból hogy jó tested van, max ha már átléped a normális határt és akkor karod lesz mint törzsed.

2012. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja egyébként kedves meg minden lehetsz. Mondom ismerek olyat aki nem arra bukik, hogy ÁRÁRÁÁ TE BÜDÖS URVA HURRG, de ha van pénzed meg jól nézel ki az előny, csak ha beképzelt pöts vagy mellé vagy valami hasonló asz talán akkor nem, de úgyis biztos bejössz a HP-knak.
2012. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó.:) én szoktam edzeni, de azért nincs akkora karom, mint a törzsem :D azért az már kicsit túlzás lenne :D
2012. szept. 16. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!