Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső észrevétel, tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső észrevétel, tényleg ideáig jutottunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


kérdésem volna, mégpedig..

Regisztráltam egy online társkereső oldalra, nevezhetjük nevén nyugodtan "csajok és pasik" ez ugye egy facebook alkalmazás, amit kíváncsiságból kipróbáltam és ledöbbenve néztem 1-2 dolgot..több lány adatlapját is megnéztem és nagyon sok lánynál az volt írva, hogy "izmos, jóképű, helyes pasit, emós pasit, kigyúrt pasit, ronda, nagyon ronda srácok kíméljenek.." kérdem én ez most komoly? tényleg ilyenek a mai lányok? a rendes aranyos, kedves srácok már nem kellenek nekik, csak a kigyúrt húrkanyakú érzéketlen állatok? én nem értem mi történt eddig ezt nem vettem észre, lehet csak a társkeresőn ilyenek, de a lányok 90%-a? valami normális srácnak volt már sikere ilyen hasonló oldalon?

Válaszokat előre is köszi. :) 20/F


2012. szept. 16. 19:20
1 2
 11/13 balli333 válasza:
Hát én is fent vagyok ezen az oldalon meg love.hu-n. Nagy szerencse kell ahhoz hogy normálist lányt találj.Én pl csak szexpartnereket találtam onnan,,egy éjszakás kalandokat.
2012. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:) azóta még több információhoz jutottam ezzel a témával kapcsolatban.:D

De én igazából nem azért vagyok ott, hogy találjak valakit, csak unatkoztam és kíváncsi voltam milyen lányok járnak ilyen társkeresős oldalakon.:)

2012. szept. 17. 22:44
 13/13 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyen oldalak többségén előfordulnak az ilyen emberek (bár nem csak a lányok körében). De minden ismerkedős oldalon vannak kivételek akik tényleg párt keresnek, és nem csak szexpartnert. Amúgy meg én több kivételt is ismerek, akiknél inkább a belső számít (de mondjuk ha az ember 150kg akkor az már elég necces).
2012. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!