Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire figyeljek majd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire figyeljek majd?

Figyelt kérdés

Egy olyan férfival fogok találkozni, akit a neten ismertem meg. Péntek este lesz a találkozó, kocsivak eljön értem.


Mire figyeljek oda? Gondolok itt olyanokra, hogy olyan helyen legyen a randi, ahol nem csak ketten vagyunk.


A hasznos tanácsokat előre is köszönöm. (19L)


2012. szept. 18. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Mar ott santit, hogy autoval megy utannad.

Szerintem nagyon rossz otlet, nem szabad igy bizni egy idegenben es ha az auotojaval ki tudja hova visz?

2012. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne légy ennyire naiv. Én be nem szállnék.

Ám add önmagad azt díjazzák, ne fecsegj feleslegesen, mosolyogj.

2012. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért mert kocsival jön, még nem kell abban ülnötök! Beszéljetek meg egy jó kis randihelyet, és ott találkozzatok (az meg mind1, hogy ki mivel érkezik oda), aztán ott majd beszélgettek, és eldöntheted, hogy beszállj-e mellé a randi után, vagy -a már jól bevált- "Majd hívlak!"-kal lekoptatod.
2012. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se ülj be egy idegen autójába, ráadásul este! Sohasem lehet tudni! Beszéljetek meg nyilvános helyen egy találkozót. Így bármikor le tudsz lépni, ha azt látod hogy gázos a pasas.
2012. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!