Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap rendevúm lesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap rendevúm lesz egy olyan lánynak akinek nagyon tetszem. Mikre figyeljek majd oda? 17F

Figyelt kérdés

Sziatsztok!


Holnap 13:00-kor találkozom egy lánnyal, utána megyünk enni egy helyre. :) Voltam már 3-szor randevún egy lánnyal, de ő egy másik volt. Mindhármon nagyon jól éreztük magunkat, ám a harmadik végén... Rosszúl kezdeményeztem a csókott, túl hirtelen akartam, ez összezavarta és elsétállt. Utána többször nem mentünk talira... :( Mégegyszer nem szeretnék elrontani egy randit! A következő fontos tudni valók: a lány nézett ki magának, úgy, hogy mások mondták nagyon tetszem neki és szeretne társalogni velem. :) Tegnap elkértem a telefonszámát, majd megkérdeztem, nincs-e kedve eljönni velem. :) A válasz igen volt, de tudnotok kell, hogy nagyon lámpalázas volt, elképesztően zavarban volt és izgult, nagyon félénk a lány. De szerintem aranyos volt és tetszik nekem is a lány. :)A kérdéseim a következők: mikre figyeljek oda különösen ez alkalommal? Mit csináljak másképpen mint eddig? Még nem volt dolgom ilyen félénk lánnyal.


2010. okt. 22. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
...
2010. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne siettesd!

Légy kedves, érdeklődő. :)

2010. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
jó neked...nekem már augusztus óta nem volt randim...
2010. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem első randin egyszerűen beszélgess vele, ügyelj rá hogy ne legyen "kínos csönd", készülj témákkal. ha nem mer megszólalni próbáld meg kitalálni mitgondol a dolgokról és legalább egy igen vagy nemet kicsikarsz belőle hogy jólgondolod-e :D végig legyél vicces és laza de semmiről se fejezd ki a véleményedet túlerősen, megilyesztheti és nem fog mondani semmit sem mert félni fog hogy nem tetszik neked a dolog. semmiképpen se próbálj a puszinál közelebb kerülni először, megilyeszheti. hidd el előbbutóbb rájössz hogy nem is félénk lány, csak fel kell oldódjon ;)
2010. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Számos randival a hátam mögött, megosztom tapasztalataimat veled:


Ha úgy vetted ki eddig, hogy félénk a lány, akkor az a legjobb, ha tiéd a vezető szerep. Kulcsszó: határozottság.


A lányok szeretik, ha nevükön nevezik őket, ezért azt tanácsolom, mondd ki a nevét, amikor csak teheted. Itt a bizalom a kulcsszó, mert ha sokszor szólítod a nevén (becenevén), azt bizalmasságnak veszi, ami az intimitás alapfeltétele.


Természetesen legyél udvarias, de sosem udvariaskodó. Ajánld fel, hogy te fizetsz, de ha nemet mond rá, ne ajánld fel többször. Kulcsszó: következetesség.


Kérdezd olyan dolgokról, amik érdeklik, amikről szemlátomást szívesen beszél, legyél türelmes és figyelmes hallgatótárs.


Ha viszont te beszélsz (és ez legyen gyakoribb, lévén, hogy félénk a lány), akkor öntudattal tedd. Önmagadról soha ne mondj rosszat, vagy ha mégis megteszed, az legyen önironikus köntösben. Kulcsszó: intellektuális humor.


És a végére egy-két formuláris tanács: ha nem szemüveges, akkor kérdezd meg (mélyen a szemébe nézve), hogy kontaktlencsét hord-e. Ha nem a válasz, akkor dicséret illeti szemének természetes szépségét. Dicsérd meg az ízlését: körömfesték színe, hajának formája, ruhastílusa stb.


Ha beszél hozzád, a szemébe nézz, ha beszélsz hozzá, a szemébe nézz!

Hajrá!


23/F

2010. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenki támogatását és válaszát. :D


20:07


Különösen sokat segítettél. :) Igen, igyekszem domináns lenni és irányítani (mindig is erre türekedtem, nekem kell lenni a vezetőnek tudom jól, a lányoknak ez tetszik, a bátorság és határozottság) Tudom, hogy képes vagyok rá. Meg tudja csinálni a bennem lévő férfi. A név megszólítás príma ötlet, de nem fogom túlzásba vinni. Fontos, hogy jól érezzük magunkat és NE legyen kínos csönd. (Néha volt a harmadik randimon, mert akkora már elfáradtam, ő is) Remélem, hogy ez a randi is hasonlóan jó lesz mint az előzők! :)

2010. okt. 22. 20:25
 7/11 anonim ***** válasza:
csak annyit tennék hozzá, ne siettesd a csókot... ha elhatározod előre hogy "mostpedig megcsókolom" abbol soha semmi jó nem fog kisülni... jön magától ha ott az ideje, én legalábbis mindig ugy voltam, hogy éreztem hogy jár egy puszi, aztán az egyik puszit ugy viszonozta hogy szájrapuszi lett, és kicsivel később a következő pusziból meg csók lett, de akkor sem mindenáron csókolni akartam... sztem igy jó :)
2010. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :D


Fantasztikus randevúnk volt, nagyon sokat flörtöltünk, beszélgettünk, nevettünk, azaz, pazarúl éreztük magunkat. Az elején egy kissé félénk volt, de bedobtunk izgalmas és jó témákat: ami érdekli, ami engem érdekel, sokat lehet róla beszélni, szexi témák és szexuális dolgok stb... :) Gyakran szólítottam a nevén, ami jól esett neki és kis idő múlva engem is a nevemen szólított, mintha már ezer éve ismernénk egymást. Én voltam a vezető és azt mondta, hogy nagyon domináns, férfias vagyok és egy tetszik neki. :)KÖSZÖNÖM a nagy mértékű támogatásotokat, elképesztőe sokat segítettetek.

2010. okt. 23. 21:37
 9/11 anonim ***** válasza:
gratula :)
2010. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok, örülök a sikerednek!
2010. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!