Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire figyeljek elsődlegesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire figyeljek elsődlegesen?

Figyelt kérdés

A fiúról láttam már pár képet, de élőben még nem láttam, de megbeszéltünk egy időpontot, hogy találkozunk. Mire figyeljek, hogy ne rontsam el az esélyeimet?

Persze ennek van egy kis előzménye ami aggaszt:

Tegnap este szakított a barátnőjével, mert idézem "nem híve a bioszexnek" értsd nem fekszik le fűvel-fával. Utalt már rá, hogy bejövök neki, szóval szeretném, ha ez így is maradna és ezért izgulok, hogy mi lesz.

Ja és még valami. Mi lesz ha alacsonyabb nálam?(Láttam róla egy egész alakos képet, és nem tudom, eldönteni, hogy magasabb nálam vagy nem)


2011. máj. 27. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne izgulj annál rosszabb,én tudom.Mikor a mostani párommal megismerkedtünk és jött az első randi,én aznap annyire izgultam,ideges voltam,egész nap nem ettem semmit és mire mentem a randira olyan hányingerem volt,hogy megszólalni alig bírtam...szegényem nem értette mi van...meg akart csókolni..de én elutasítottam mert olyan szinten hányingerem volt,hogy csak na :-)Elég gáz volt,ez volt 5éve és azóta is együtt vagyunk:-)

Na de visszatérve a Te randidra:-) Tényleg ne izgulj:-)

Öltözz fel csinosan.és csak add önmagad..ennyi igazából,a többi úgy is jön magától.Nem jó előre tervezni.Ha alacsonyabb nálad az nem gáz szerintem.

21/N

2011. máj. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alapszabály:

Frissen szakított pasival a harmonikus kapcsolat kialakulásának esélye alacsonyabb, mert vagy az előző nőjét ketesi az új kapcsolatban, vagy szexszel akar vígasztalódni.


DE mivel minden szabály alól van kivétel, ezért adj neki esélyt, viszont ne hagyd, hogy kihasználjon.


Tanulj meg különbséget tenni a vág és az érzelem között. Nagyon hasznos.

2011. máj. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

NEm baj ha izgulsz picit, mert elősegít egy-két dolgot, de nem szabad túlzásba vinni :D

Sokat mosolyogj és add önmagad, nem kell megjátszani semmit :D

2011. máj. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!