Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem egy 23 éves srácnál?

Figyelt kérdés
Koromhoz képest érettebb vagyok 175cm magas 16 éves és kb.55 kg.Ha minden igaz már tett olyan jeleket hogy tetszem neki meg rengeteget dumálunk de közbe meg a tesóm akinek jó barátja azt hajtogatja hogy van csaja.Én ezt facebookon sem láttam de hát nem mindenki ott éli ki a magánéletét.Nem akarok rákérdezni mivel nem akarok nagyot bőgni.
2012. szept. 17. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
keres hozzád illőt
2012. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miértne?:)
2012. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De ha nem kérdezel rá, akkor honnan tudod meg, hogy van barátnője? -.-
2012. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
meg kell tőle kérdezni burkoltan,vagy csak rávezetni h elmondja így nyedrt ügyed lehet,és nem hiszem h valamiért is bőgnöd kéne....meg kell probálnod...nem veszítesz semmit csak ha nem probálod meg...
2012. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha jó csaj vagy akkor még nálam is lenne. :-)))))))))))

29F

2012. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hmmm, valamiért pont egy ilyen adatokkal rendelkező csaj koptatott le nemrég, arra hivatkozva, hogy nem passzolok hozzá korban(látszik a különbség) és furcsa mód 23 vagyok én is
2012. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szval ma beszéltem vele azt mondta hogy bejövök neki meg minden de ő most nem akar senkitől semmit.
2012. szept. 18. 20:31
 8/9 A kérdező kommentje:
szerintem attól függ kinek mi a a jó csaj.
2012. szept. 18. 21:01
 9/9 A kérdező kommentje:
na jó én azt nem értem most azt írja hogy mi lenne ha mégis találkoznánk. most ez mi? igenis meg nem is?ez elég gáz vagy most mi legyen?
2012. szept. 18. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!