Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajozasi tipp. Ha ezt kerdi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozasi tipp. Ha ezt kerdi a csaj mit feleljek erre?

Figyelt kérdés

Mondta valaki nekem hogyha nem cigizek, akkor is jo ha van nalam egy ongyujto, mert ha latok egy csajt aki tokolodik egy rossz ongyujtoval a cigijet megyujtani akkor en oda tudok menni es tudok rajta segiteni.

A kerdesem az lenne hogy en nem dohanyzom de ha a csaj megkerdi hogy miert nem gyujtok ra en is mit mondjak?

Es ha megkerdi, hogy miert van nalam ongyujto ha nem is cigizek akor mit mondjak neki?



2012. szept. 15. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Mondd azt, hogy piromán vagy.
2012. szept. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Mondd Neki, hogy nem dohányzol, és csak azért van Nálad öngyújtó, hogy meg tudd mutatni a fellángolásodat :)
2012. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Choc_ice ***** válasza:
100%

Én is mindig ezt csinálom, bár én lány vagyok :D

Megmondom az igazat,azért van nálam a gyújtó mert jó ismerkedési alap

2012. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Komoly valaszokat legyszi!
2012. szept. 15. 22:50
 5/11 anonim ***** válasza:
mondjad neki hogy te már leszoktál de ez bennemaradt a táskádba
2012. szept. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Mondd, hogy dohányos csajt keresel, rá vagy izgulva a dohűny illatára
2012. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Az igazat: hogy megfarkalhassalak :D
2012. szept. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is van öngyújtó, pedig nem dohányzom. Eddig még senki nem kérdezte meg, miért?

De ha megkérdeznék, csak annyit mondanék, bármikor jól jöhet, lehet rá szükség.

Amúgy ha beakarsz vágódni, mondj valami ilyesmit: " Azért, hogy az olyan helyes lányoknak mint te, tudjak segíteni"

nekem ez tetszene legalábbis..

2012. szept. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 BB.Bence válasza:
70%
mondd hogy épp gyújtogatni készultél :D / ezt simán el lehet poénkodni :D
2012. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha bénázik a saját gyújtójával, véletlenül se menj oda (hacsak nem olyan a kiállásod mint George Clooneynak), mert k...tt megalázkodó, "béta" dolog.

Én cigit is hordanék a helyedben magammal, 1-2 szál egy héten nem a világ (ha ennyitől rászoksz megérdemled a tüdőrákot). Ha bénázna mellettem egy csaj, látványosan rágyújtanék, had jöjjön ő oda hozzám kuncsorogni.

Aztán érdemes beszélgetést kezdeményezni.

Velem 1-2-szer fordult elő hogy kértek, mikor még sokat cigiztem. Általában ronda nők jöttek, vagy nem érdekelt a dolog :) De ha rákoncentrálsz a témára, bejöhet. Mindig van amin tovább lehet fűzni, ha vasútállomáson vagy azért, ha a suli előtt azért (mondjuk pont ezeken a helyeken nem szabadna rágyújtani sajnos).

2012. szept. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!