Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mik azok az apró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mik azok az apró trükkök amikkel igazán az újaid köré csavarhatsz egy férfit?

Figyelt kérdés

NŐK! Tippekre lennék kíváncsi pl. illat, haj, apró gesztusok, flört taktikákra.. :D PASIK ! Nektek mi jön be ?

A PERVERZ, GUSZTUSTALANSÁGOKAT KERÜLJÉTEK !!



2012. máj. 21. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. bejon az atlagon feluli intelligencia! ;)
2012. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ez a válaszom mennyire lesz hasznos számodra, de nekem a közepesen hosszú barna hajú és barna szemű lányok jönnek be. :)
2012. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1. köszönöm

2. pont olyan vagyok, kellene még pár tanács

2012. máj. 21. 19:30
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nő nem húz maga után egy 5 méter átmérőjű parfűmfelhőt,legyen őszinte,ne akarjon túlságossan megfelelni nekem és a társadalomnak,ne legyen mű hanem inkább természetes.Legyen komoly de ha úgy adódik jókat nevethessünk együtt.Legyen hosszú haja.Törekedjen az egyszerűségre,legyen kicsit visszafogott és higgadt.Ezek amik tetszenek a nőkben.
2012. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ami nekem tetszene:

Illat: ne legyen erős (amúgy a csoki vagy gyümölcs illatú parfümök nagyon bejönnek és nem kislányos, bárki bármit állítson ;) )

Haj: Tök mindegy, csak ne legyen rövid, zsíros, lenőtt, idétlen színű (még az se fontos, hogy egyáltalán festett legyen).

Szem: Minél hosszabb és sűrűbb szempillák (de nem mű), hatalmas, őzike szemek.

Apró gesztusok: ha néha-néha megérinted beszéd közben az illetőt, akkor le fogja vágni a szitut. Csak ne vidd túlzásba, ill. ne legyen "erőltetett". Esetleg hosszabban is bámulhatod. A vidámság és pár mosoly szintén fontos.

Flört: helyzet adja. Pár viccesen csipkelődő megjegyzés sose árt. És ne add túl könnyen magad (de ne légy elutasító se).


Utóbbiak pedig "szemétségnek" is tűnhetnek, de szintén fontosak: rendezett fogsor; 20-25 közti BMI (legalábbis nálam a ropik és vízilovak se játszanak); igényes (nem túl kihívó) öltözet; friss lehelet (igen, a szép lányoknak is lehet irdatlan szájszaga, ami elég lelombozó tud lenni); ne tegye a szépet rövid időn belül (ne adj' Isten egyszerre) több csókának; alapvető kommunikációs készségek (ne legyen durva tájszólása, trágár, ne tőmondatokban válaszoljon).


Na, lassan abbahagyom, mert a végén még teljesíthetetlen lesz a "kívánságlista" :)


24F

2012. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Először is fontos, hogy tudd előre, tetszel-e valamennyire a kiszemelt férfinak. Külsőleg makulátlan legyél, de mindemellett ne legyen erőltetett a ruházatod vagy nem a helyzethez, helyhez illő. Ha eddig nem viseltél magas sarkút ne most kezdd el, de ha igen, akkor ez az, ami a legfontosabb, mivel hosszítja a lábakat és eleganciát kölcsönöz. Illat, haj is rendben legyen, sztem a fűszeres illatok a legjobbak ilyenkor. Magabiztos megjelenés, jókedv és pozitív kisugárzás, mosoly!!!!!! Ha fel akarod hívni magadra a figyelmét, elég, ha pl. kihúzott derékkal, emelt fejjel elsétálsz mellette, ha rád néz, te is rá nézel, a szemébe és mosolyogsz. Szemezés, közben ha hozzáérsz az arcodhoz, szádhoz finoman, akkor neki már vennie kell a jeledet és lépnie kell. Amúgy meg attól függ, miért akarod a kiszemeltet. Ha hosszú távú kapcs. akkor ennyi elég, utána hagyd hogy menjen minden a maga útján, randi mozi stb. Ha folytatódik, akkor érdekli a személyed, ha nem, akkor hagyni kell. Félénkekkel ne töltsd az időd, neked sem jó, mert elveszi az önbizalmad. Ha csak azt akarod, hogy udvaroljon, kedveskedjen, akkor lehet húzni előtte a mézesmadzagot (további flörtölés, érintés vállán, derekán, mellkasán) értelmes dolgokról beszélj, mert az intelligencia is fontos, és ha már eléggé "rád akadt", csak hagyd hogy kényeztessen.
2012. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

eddig nagyon jól leírták, hogy hogy nézz ki külsőre, de szerintem a kérdés nem erre irányult :D

egyetlen egy trükk van, amivel senki sem vitatkozhat

érezze a srác, nyilvánvalóan, hogy vonzódsz hozzá, aztán majd ő lép, vagy nem.

2012. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

A férfiakat az hozza lázba ha :

-az első megbeszélt időpont randira neked éppen sajnos nem jó;

-az első adandó alkalommal nem bújsz vele ágyba;

-nem mindig veszed fel nekik a telefont;

-nem hívogatod őket állandóan, de visszahívod, ha keresett;

-mindig te fejezed be a telefonbeszélgetést;

-határozott vagy, magabiztos, büszke, és humoros;

-egyszóval, nem vagy idegesítő, tenyérbemászó, házsártos, papucs, nyálas, túl érzelmes, szupcsi-tüpcsi-cukorborsó. Azok a csajok a legértékesebbek a számunkra, akikre mi vadásztrunk rá, akik húzták az agyunkat, akikért harcolni kellett!!!


Elég szájbarágósan elmagyaráztam?:D

24/F

2012. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
illata passzoljon a nő egyéniségéhez. nekem mindegy mennyit tesz magára.
2012. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pl. az, ha nem írsz ilyet, hogy „újaid”...
2012. jún. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!