Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó vicceket tudtok, amikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó vicceket tudtok, amikkel jól lehet csajozni?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki tetszik, és most vicceket akarok neki mondani, mert akkor felfigyel rám. De nem ilyen sablonos vicceket akarok mondani, hanem jókat. Vicces vagyok én alapból is, szóval mondtam egy csomó baromságot. Arra gondoltam, hogy megtanulom azokat a vicceket amiket mondanak a Showder Klub-ba és a sajátomként adom őket elő. Tudtok nem sablonos vicceket, amin nevetne?
2011. febr. 22. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mondd el neki, amit ide írtál, szerintem marha jót fog röhögni rajta(d).
2011. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Életem legelső randiján annyira tapasztalatlan kisfiú voltam, hogy ilyet szóltam be a lánynak: - Akarsz lebegni? Akkor nyugodtan ülj az ölembe, nem is kell fű hozzá...


Mondanom sem kell, ez azóta nagy sláger a haverokkal a kocsmában. :-)

2011. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
szánalmas vagy. nehogy showder klubbot adj elő, azt mindenki ismeri. mellesleg ha hülye csajozós dumákkal alázod a lányt, rövid úton távozik.
2011. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pedig ma is a Showder Klubos vicceket nyomtam és nem ismerték őket. És én is találok ki hasonlókat, nem csak úgy mondom őket.
2011. febr. 22. 20:01
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem hiszem, hogy a cirkuszi majom viselkedéssel fogsz csajt fogni.
2011. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
-megcsikizhetem a hasad?? belülről
2011. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egyszer egy lánnyal kicsit becsíptünk:D,és simogattam az arcát sokáig,de közben bajuszt rajzoltam neki filctollal....sötét volt,be volt csukva a szeme meg álmában sem gondolt vna ilyesmire..ezért tudtam ezt megcsinálni...aztán volt meglepetés mikor hazavittem,és belenézett a tükörbe :D
2011. febr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
de próbáld meg inkább spontán,ne begyakorolt szövegekkel,mert ezek egy idő után elfogynak,vagy már megunja őket,ha többször is alkalmazod.ha tényleg van humorod akkor add magad,észreveszed mien stílusú dumák jönnek be neki,vagy mikre vevő..és majd csak azt veszi észre,hogy folyton csak nevet ha veled van,és nagyon jól érzi magát..
2011. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jössz b@szni, vagy b@szol jönni?
2011. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne adj elő olyan poénokat sajátodként amiket nem te találtál ki, de amúgy se kellenek szerintem ilyen betanult viccek, mert ha igazán humoros vagy akkor embereket, helyzeteket jól kitudsz parodizálni és az ilyen improvizálások ahogy én látom jobban tetszenek a lányoknak mint a ilyen olyan viccek.

Viszont vigyázz, tudd hol a határ, honnantól erőltetett, mert úgy már inkább gáz.

2011. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!